Wpis z mikrobloga

@Xamil: jeżeli Twoje IQ jest niższe niż IQ posiadane przez trwawe która rosnie za twoim brudnym oknem to nie ma co się dziwić że jestes wielce zszokowany typem porównania 1 człowieka i 1 płodu do zbioru i pod zbioru, które w świecie realnym są normalnością.

Dla zwiekszenia dla ciebie rozumienia przedstawie tobie krótki przykład.

Element K - komputer
Element I - kabel do internetu/WiFi

Element I jest pod zbiorem zbioru K.
@bagno_zwyczajne: Ja też chcę to wiedzieć. Ale takie podejście że lepiej zabronić wszystkiego dla pewności niż podejść rozsądnie do tematu (np ustalić że ok, nie wiemy kiedy ale na pewno 5tygodni to jeszcze nie dziecko) jest idiotyczne. i jeszcze te atakowanie każdego rozmówcy... to może ty powiedz kiedy wada genetyczna jest na tyle "ciężka" żedy aborcja była ok.
@bagno_zwyczajne: Ale powiedz kim Ty jestes zeby mowic innym co moga a czego nie moga robic ze swoim cialem. Kobieta bedaca w ciazy musi przechodzic wiele, ze wzgledu na to ze w jej organizmie rozwija sie plod. Nie Ty jestes od ustalania granic i nikt z nas, a wlasnie osoba u ktorej taki plod sie rozwija. Dopoki sie nie narodzi, decyzja nalezy tylko i wylaczniej do matki. Nikt nie powinien prawnie
@bagno_zwyczajne: Ale co to za argument z dupy z tym dzieckiem? To uważasz że 5 tygodniowy płód który nie ma jeszcze wykształconego żadnego zmysłu może być porównany z człowiekiem. Jeżeli tak to ok, przekonałeś mnie że masz rację...