Wpis z mikrobloga

@Fajrantboy: 10cm to jeszcze nie sa jakieś ultra szpile, takie spokojnie moge nosić. A wzrost nigdy mi w niczym nie przeszkadzał, nie obraziłabym się gdyby miał 180cm, ale taki też jest fajny
  • Odpowiedz
@Cat0Woman: o gustach się nie rozmawia, no ale mówię jak jest w mojej opinii. Różowym nie jestem, więc w życiu nie odgadnę systemu rozumowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dziękuję, za swoje 185cm, chociaż idealne byłoby 190cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ShortyLookMean: Mi 180 starcza u faceta. Zwłaszcza, że od dawna nie chodzę w szpilkach :)
Nie chcę też za dużej różnicy wzrostu. Śmiesznie to wygląda jak idzie para, gdzie ona ma 1,55 a on 1,90 :p Jak tata z córką :p Trochę mam bekę z niskich dziewczyn, mają takie śmieszne, krótkie i kacze nóżki :p
  • Odpowiedz
@Cat0Woman: a wysocy nie mają? 195cm here. Łóżko wybrać - problem. Kabina prysznicowa? Problem. Z kobietami lepiej trochę bo wysoki to +20 do bycia przystojnym zazwyczaj.
  • Odpowiedz
@Cat0Woman: IMO niscy faceci mogliby próbować podbijać do bardzo wysokich kobiet, tak 180cm+ bo od nich i tak większość facetów jest niższa, więc nie robi to już większej różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cat0Woman: niby tak, ale jak każdy facet jest od niej niższy no to już wszystko jedno czy 10 czy 20 cm, różnicę i tak widać xD A dla faceta dodatkowy profit, bo może się przytulić twarzą prosto w cycki!
  • Odpowiedz