Wpis z mikrobloga

Senior programista internetów (Backbone, Rails)

9:00 - 10:00 wstaję z łóżka i wchodzę na firmowego czata
11:00 kończę jeść śniadanie, odpowiadam na maile i domykam rzeczy z poprzedniego dnia
13:00 przerwa na csa / obiad
14:30 zaczynam pracować nad nowymi taskami
16:30 - 17:00 koniec


#mojdzienwpracy
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lucku: ciężko o robotę? Co warto wiedzieć? ( życie mi sie ulozylo podobnie jak tobie, freelancing od chyba 13 xD roku zycia, teraz jako senior developera robię w wawie ale mysle o pracy dla kogos #zagranico bo lepsze pieniądze )
  • Odpowiedz
@lucku: Co to w ogóle za opis ;____;
- wstaję idę do roboty, w pracy robię sobie jakieś taski, potem obiad, reszta tasków i do domu.
Przecież 3/4 zawodów można tak opisać i nic z tego nie wynika!!1111
  • Odpowiedz
no to co mam napisać jak każdy task jest inny xD


@lucku: Cokolwiek. Zawsze się da! Wystarczy tylko podejść do wpisu z zamiarem przekazania pewnej informacji, a nie pochwalenia się, ile się zarabia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może nieco przesadzam, ale był tu jeden który pisał tak samo, że robi taski i chodzi na meetingi i do tego zapomniał wspomnieć w ogóle w jakiej branży pracuje.
  • Odpowiedz
@lucku: Gratuluję roboty! Możesz mi powiedzieć jaki masz rodzaj umowy? To jest B2B? I rozumiem, żeby pracować zdalnie w jakimkolwiek kraju musisz mieć założoną działalność gospodarczą w Polsce, tak?
  • Odpowiedz
@lucku: Długo Ci zajęło znalezienie pracy? Masz może jakieś wskazówki na co powinno zwrócić się uwagę podczas rozmów o pracę zdalną?
  • Odpowiedz
  • 0
@krris: wskazowki masz wyzej, wyslalem z 5 razy CV. remoteok.io i jedziesz, tylko wez pod uwage ze nie we wszystkich technologiach kultura pracy zdalnej jest tak rozwinieta
  • Odpowiedz