Wpis z mikrobloga

Mirasy.. Właśnie się dowiedziałem że brat kolegi nie żyje.. 30lvl 2 dzieci żona nie pracuje.. #!$%@? się na moto.. Przez drogę osiedlowa #!$%@? ponad 150km i wpadł w poślizg,położył się ale głową uderzył w koło zaparkowanego samochodu,złamała mu kręgosłup i trup na miejscu.. Jakim trzeba być debilem i podludziem żeby tak ryzykować mając rodzinę? Jak chcecie #!$%@? na swoich moto to won na autostrady!

#feels #gorzkiezale
  • 136
  • Odpowiedz
@Camel665: #!$%@? zawsze ale to ZAWSZE w jak zginie motocyklista to znajdzie się ktoś kto napisze "przynajmniej zginął robiąc to co lubił/kochał". śmierć to śmierć nie ważne czy zabijesz się na motorze czy waląc konia. a to czy "nikomu nic do tego" to się zastanów jeszcze raz. nikomu nic do tego jakby się zabił na jakimś torze albo mało uczęszczanej drodze a nie na drodzę osiedlowej gdzie przy okazji mógłby
  • Odpowiedz
@JanuszChamie: jasne, bo na autostradzie to mało wypadków, że goleś motocyklem przecina samochód w pół i cała rodzina ginie. Super pomysł #!$%@?.

Niech sobie na tor jedzie się ścigać i uzyskiwać chwałę. Drogi są od transportu a nie od podbijania ego i adrenaliny.
  • Odpowiedz
Mireczki ruszył się temat torów: powiedzcie mi, czy jeżeli wybuduję sobie tor na prywatnej ziemi i będę umożliwiał ludziom wjazd za drobną opłatą z podpisem oświadczenia, że robią to na własną odpowiedzialność to potrzebuję dużo formalności wcześniej(atesty czy jak to się tam nazywa) ?

Sprawa wygląda tak, że ojciec razem z paroma znajomymi mają miejsca na ok 2,5-3,5 km toru i kiedyś była taka rozmowa. Wszystko jest na uboczu, także hałas nikomu
  • Odpowiedz
@JanuszChamie: A ojciec mojego kolegi utopił się na motorze. Ogólnie dużo takich szaleńców się zabija w różny sposób. Zwyczajnie nie są dostosowani do życia z rodziną, ale z jakichś względów się żenią i mają dzieci.
  • Odpowiedz
Wszystko jest na uboczu, także hałas nikomu by nie przeszkadzał.


@dextress: Mój drogi, zawsze znajdzie się ktoś komu hałas będzie przeszkadzał. :D
Poza tym, potrzebujesz pozwolenia, którego pewnie nie dostaniesz, bo urzędy nie są zbyt #userfriendly.
  • Odpowiedz