Wpis z mikrobloga

Mirasy.. Właśnie się dowiedziałem że brat kolegi nie żyje.. 30lvl 2 dzieci żona nie pracuje.. #!$%@? się na moto.. Przez drogę osiedlowa #!$%@? ponad 150km i wpadł w poślizg,położył się ale głową uderzył w koło zaparkowanego samochodu,złamała mu kręgosłup i trup na miejscu.. Jakim trzeba być debilem i podludziem żeby tak ryzykować mając rodzinę? Jak chcecie #!$%@? na swoich moto to won na autostrady!

#feels #gorzkiezale
  • 136
  • Odpowiedz
@stulejmaster: też mnie to darmowe WiFi zastanawia - obecnie przy groszowych cenach internetu w komórkach, nawet nie chce mi się podłączać do tych publicznych hot-spotów, bo są wolniejsze i mają pierdyliard ograniczeń - captcha itd. Mają sens np. w lokalach w piwnicach, gdzie zasięg jest kiepski, czy na dworcach/lotniskach, gdzie są podróżni z innych krajów.
Coś takiego było fajne ale z 7 lat temu.
  • Odpowiedz
@dextress: Jako, że PW masz zablokowane, napiszę tutaj. Co do toru - możesz odezwać się do ludzi od toru Jastrząb, nowy tor budowany "od zera", więc pewnie mają świeże informacje, co trzeba, ile $$ trzeba itd.
  • Odpowiedz
  • 1
@Gregorius123: ok. Wyobraź sobie worek do którego wkładasz pomidora (to śledziona), cukinia (wątroba, i tak na wyrost z twardością) i zrzuć go z pierwszego piętra. Wszystko popękane.
Oprócz tego jeszcze uszkodzenia naczyń. Zdarza się, że przy wypadku samochodowym płuca odrywają się od naczyń mimo, że jesteś chroniony kilkuset kilogramami stali.
A określenie warzywo słyszałeś? A przecież nikt ich nie je ;)
  • Odpowiedz