Wpis z mikrobloga

219 456,21 - 21,29 = 219 434,92

Statystyki z Endomondo:
Dystans: 21.29 km
Czas: 2h:09m:38s
Średnia prędkość: 6:05 min/km
Maksymalna prędkość: 4:50 min/km
Spalonych kalorii: 2273 kcal

Małe podsumowanie #poznan półmaraton w poznaniu.
Organizacja pierwsza klasa, punkty odżywiania w wystarczającej ilości, ale słyszałem głosy że końcówka już bananów nie jadła bo się skończyły :D
Najbardziej obawiałem się w trasie odcinka na hetmańskiej, niepotrzebnie, poszło gładko.
Mój pierwszy zorganizowany półmaraton, kryzys na 18km ale zaraz wizja końca wyciągneła mnie z niego ;)
Skończyłem, duma mnie rozpiera, za tydzień Europejski w #gniezno Do zobaczenia!
@brmstufldigart @lukglo86: @Swder jak tam u was?

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #poznanpolmaraton

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
!Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
Akuku69 - 219 456,21 - 21,29 = 219 434,92

Statystyki z Endomondo:
Dystans: 21.29 ...

źródło: comment_JivglBFTs9OAT2JoOtbPs2T86LX4FPxT.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@HorribileDictu: na trasie widziałem przystanki i miały tablice zaklejone (takie nałożone ubranka, przystanek nieczynny)
Niestety tak jak mówię śluzy miały być, ale że ludzie rozciągneli się, to mpk miało jeżdzić na sygnale i zakrywać przystanki?
Ci którzy kierowali ruchem widziałem informowali dodatkowo na przystankach i kierowali w odpowiednia miejsca, więc nie przesadzajmy ;D
No i 3x w roku przecierpisz :D
  • Odpowiedz
@Akuku69: mówisz o przystankach autobusowych, mi chodzi tylko i wyłącznie o tramwaje. Nie, skoro wiedzą że bierze w tym udział wuchta ludzi to mieli od rana przekierować ruch tramwajów na inne trasy a przede wszystkim napisać ze 2 dni temu że tak będzie.

Ci którzy kierowali ruchem widziałem informowali dodatkowo na przystankach

Na Baraniaka jak zapytałam Strażnika Miejskiego to stwierdził, że maraton jest yyy no bulwo co ty nie powiesz ;_;
  • Odpowiedz
@HorribileDictu: http://ztm.poznan.pl/aktualnosci/wszystkie/8-pozna-po-maraton-zmiany-w-komunikacji-miejskiej-i-podmiejskiej-niedziela-12-kwietnia/

No tutaj widzę jakieś informacje, nie wiem na ile trzymały się tego co się działo w mieście.

Co do SM - oni nigdy nic nie wiedzą tego się już nauczyłem dawno ;)
a zmiany 17, no cóż pewnie próbowali ratować sytuacje podczas biegu i ktoś podejmował decyzje a zapomniał poinformować informację, co zrobisz, wszyscy uczą się na błędach, bo pamiętam rok temu jak nie biegałem jeszcze, jechałem tramwajem i
  • Odpowiedz
@Akuku69: Zmiany dotyczyły tylko autobusów, tramwaje miały wg tego kursować normalnie. No właśnie rok temu też jechałam tą samą trasą podczas maratonu i było wszystko super zorganizowane.

wszyscy uczą się na błędach

Dlatego wysłałam skargę do MPK.
  • Odpowiedz
@HorribileDictu: Poczytaj strony co CI podlinkowałem.

- zarządzanie taborem (ekspediowanie tramwajów i autobusów na linie komunikacyjne zgodnie z zamówieniem złożonym przez organizatora ZTM, codzienne czuwanie nad płynnością ruchu komunikacji miejskiej, likwidowanie skutków zdarzeń komunikacyjnych, szkolenie pracowników, wynajem pojazdów),

Ale i tak uważam, że psioczenie na biegaczy jest trochę nadwyraz.
Chcemy ratować tor poznan, z którego korzysta garstka, bo przeszkadza innym(żeby nie było, mieszkam obok toru i nie przeszkadza mi on,
  • Odpowiedz
@HorribileDictu: ale Warszawa to nie Poznan ;]
A osobiście rowerzystów którzy co miesiąc blokują miasto, nie można porównać(no i zobacz skale, tu 9 tys osób, a tam może z 100 max(strzelam), no i są jakieś zorganizowane zawody, tylko zwykły protest i manifestacja swoich przekonań.

Jak gran turismo jest, też sporo blokuja czyli co trzeba zrezygnować.
skoda challenge - też blokują miasto.
Myślę, ze gdyby mi się chciało poszukać znalazłbym wiecej imprez,
  • Odpowiedz
@HorribileDictu: dzięki bogu ;)
Nie wiem na ile skomplikowana jest taka organizacja tramwajów(systemy kierujące tramwajmi, zwrotnice, i inne skomplikowane czynniki by tramwaje tej samej lini nie jeździły jeden za drugim) ale nie zawsze da się wszystko przewidzieć, najwyraźniej tutaj zobaczyli, ze nie sprawdził się wypracowany przez lata scenariusz z śluzami, i musieli na szybko przeorganizować wszystko, nauczka jest, za rok będzie lepiej.
A Tobie życzę więcej zrozumienia, bo nikt nie jest
  • Odpowiedz