Wpis z mikrobloga

  • 304
Wynajmuje pokój z pewnym kucem w W-wie.Wydawał się spoko przez ostatnie 3 tygodnie,Ale wczoraj zobaczyłem coś co zwalilo mnie z nóg.Tak jak zawsze wyszedłem na uczelnie(zaoczne) i pożegnalne się z nim slownie.On gdzieś tam pracuje na stacji paliw tyle wiem,mało mnie interesuje,Ale wydawał się spoko gościem.Jednak wczoraj przebił wszystko.Wychodząc z klatki przypomniałem sobie o tym,ze nie wziąłem pracy na zaliczenie.Otworzyłem drzwi,mamy takie zamki ze jest to całkowicie nieslyszalne,szczególnie gdy ma się słuchawki na uszach.Biorę pracę i gdy już mam wychodzić z jego pokoju dobiegają odgłosy w postaci:aaaahhhhh,aaaargh coś jakby dlawienia się .Miał lekko uchylone drzwi przez które zobaczyłem jak do jakiegoś #anime wali kuca.Mniejsza,ze anime chociaż gardzę takimi ludźmi.Tam była jakby dziewczynka,która gwalcilo coś w podobie osmiornicy.Myślałem,że wykop zmyslil osoby,które jaraja się czymś takim,Ale widziałem na własne oczy .Dosłownie mnie sparaliżowany przez chwile.Aktualnie jestem w fazie szyukania nowego mieszkania.Nie będę dzielił dachu z taką s---------a. #truestory #coolstory #studbaza
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1 TB p---o już usunięte.Chyba z 10 dzień na #nofapchallenge .Zauważalne korzyści i lepsze samopoczucie+ więcej czasu dla siebie.Polecam to wszystkim.Po usunięciu HD p---o miałem uczucie niczym scofield, który uciekł z pierdla ( )

Mam tego więcej i nagminnie usuwam.Wyjdzie coś koło 2Tb.Byłem koneserem jakosci,nie jakimś tam zwykłym wali koniem


@mlg20: Dobrze się dobraliście, nie powiem. Gość kolekcjonujący p---o w hurtowych ilościach i
  • Odpowiedz
@sartek: Co innego oglądać zbliżenie kobiety z mężczyzną,a co innego oglądać stuff podbiegający pod pedofilie i schorzenie psychiczne
  • Odpowiedz
@mlg20: daje Ci 4/10 bo całkiem serio napisze, że zajebiste jest ocenianie ludzi przez to co lubią w swoim totalnie prywatnym życiu nie szkodząc nikomu ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sorek: zwracasz mi uwagę na ocenianie ludzi,a rozmowę zaczynasz według oceniania wydarzenia według jakiejś wymaginowanej skali kucow? Pytam się, masz Ty rozum i godność człowieka?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pantokrator: znaczy tego kuca od anime to ja nie znam konta na wykopie więc możesz zbanowac mnie by nie widzieć podobnie chorych historii jeśli kiedyś miałyby się zdarzyć per katoliku
  • Odpowiedz