Wpis z mikrobloga

@Vaster: Tutaj zawsze znajdzie się ktoś, kto się jak nie o to, to o coś innego przywali, już to zdążyłam zauważyć... O to, że wrzuciłam zdjęcie z zielonym kolorem nicku też się paru potrafiło ;) Nie wiem, ludzie nie mają ważniejszych problemów niż porównywanie kolorów? Bez sensu, ale no tak, jeszcze mało tutaj wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Helikrasz: Przeprosiny przyjęte, chociaż Ty nie masz za
@Magej: Sam sobie usuń konto, wiesz że powtarzanie tego samego milion razy już nie śmieszy? Nie szukam tu wcale przyjaciół, po prostu dziwi mnie, jak można wylewać tyle nienawiści z tak błahego powodu... Ale no tak, zapomniałam, że tu to Wy jesteście wszyscy "dorośli", znawcy życia, "ja wiem wszystko najlepiej" itp. Każdy od razu ocenia z jakiego powodu ktoś coś robi, mimo, że nie ma o tym bladego pojęcia. Cóż, próbuj
@Wyobcowana_Maja: Pokazywanie swojego zdjęcia w tym szambie jest dużym błędem - stuleje, #!$%@? i inna wykopowa hołota mają doskonałą okazję do zgnojenia człowieka, dzięki czemu czują się lepiej ze swoim #!$%@? życiem. "Ale jestem zajebisty gościu, nazwałem dziewczynę w internecie atencyjną #!$%@?ą xD" - po prostu dno. Nie ma co się przejmować :P
Wrzuciłam zdjęcie i od razu każdy zaczął mnie obrażać


@Wyobcowana_Maja: 585 plusów czyli polubień. Nie wiem ile osób dokładnie zaczęło Cię obrażać ale niech będzie że 58, chociaż myślę że dużo mniej. 58 to 10 % z 585.

10% to mniej niż 100% ("wszystko", "każdy")
@Wyobcowana_Maja: Ale co ma do tego godność? Kultura- ok, poczułaś się urażona komentarzami, rozumiem, ale po pierwsze, nie mów, że się tego nie spodziewałaś, hejty z klawiatury zawsze łatwo wchodzą przecież. A po drugie, to wykop. Nie widziałaś wcześniej jak wyglądają komentarze pod #pokazmorde? "Dlaczego jest tutaj tak wiele wrednych osób?" bo to internet, z tych wszystkich obraźliwych rzeczy w realu usłyszałabyś może kilka.
Nie wiem czemu mam wrażenie, że