Wpis z mikrobloga

@hacerking: nigdy nie ogarniałem paypala. Tak samo, czyli jak? Wpłacam plny na konto w paypal i wypłacam eurasy na swoje konto w EUR? Jeśli tak, to można gdzieś podejrzeć po jakim kursie wymiana?
  • Odpowiedz
@hacerking: @ElCiesiel: paypal na najgorszy pomysł, duży spread na wymianie waluty

@ElCiesiel: ten kator wygląda na w miarę nowy, w oczy razi brak zabezpieczenia SSL, firma nie wygląda na krzak (krs od 2007 roku), ale osobiście to bym skorzystał z czegoś większego. Kurs podany na stronie nie oznacza że po tyle wymienisz.
  • Odpowiedz
@ElCiesiel: Wpłacasz kasę w złotówkach i możesz sobie ją przewalutować na jaką chcesz walutę. Co do kursu, to na paypalu samo Ci pokaże i wtedy możesz zdecydować cyz chcesz przewalutować czy nie
  • Odpowiedz
@eshabe: O widzisz Mireczku, o taką odpowiedź mi chodziło! Dzięki wielkie. Mówisz, że sprawdzone i żadnych wałów? Mówię o dużych kwotach (kilka - kilkanaście koła eur). Jak do tej pory korzystam z wymiany w moim banku, bezpiecznie, ale tam jestem w plecy o około 3 grosze na jednym eurasie w stosunku do kursów z tych kantorów.
  • Odpowiedz
@kosmiczny_uchodzca: Dzięki. Kiedyś korzystałem z narzędzia Kredyt Banku, potem WBK kiedy się połączyły. Wymiana walut tam była b.dobra ale inne opłaty zakrawały o rozbój, więc uciekłem. Teraz jestem w DB (i polecam) - tam jest odwrotnie, jedyne co mają słabe to kursy walut właśnie, dlatego szukam różnych możliwości.
  • Odpowiedz