Wpis z mikrobloga

fajna ankieta. Tak z ciekawosci jak to wyglada w naszych realiach ? Najbardziej interesuje mnie wiek i technologia, gdybyscie chcieli sie podzielic ? Ja osobiscie bawie sie glownie C/C++ lvl niestety w okolicach 30 :(.
  • Odpowiedz
jakis kompleks nizszosci? w europie najwiecej jest 40-50latkow i zyja, maja przestac bo maja 50lat? a moze wszyscy sa juz prezesami korpo


@bazingaxl: Ej, pyskaczu ;) Czekam, mówiąc szczerze, aż dopiszesz coś do tematu o zarobkach.
  • Odpowiedz
@ludzik: w sumie to ten link juz 5 razy widze na wypoku wiec wstyd mi odpisywac pod kopia

z linka wynika
1. w usa masz 100k$
2. w europie masz 60k$
3. w republikach postradzieckich masz 20k$ z czego ukraincy maja wieksze pensje niz polacy w IT co zreszta slysze juz ktorys raz na nacie ( )

z badania wynika ze najlepiej byc szefem

mam cos
  • Odpowiedz
@bazingaxl: dzieki bardzo za ta genialna analize, bo nikt z nas oczywiscie sam nie potrafi przeczytac artykulu i wyciagnac tego typu wnioskow. Gdybys jednak nie potrafil ogarnac mojego pytania, ktore bylo jakies 50x krotsze niz wspomniany artykul to daj Pan sobie spokoj i idz glosic swoje madrosci gdzie indziej #czarnolisto
  • Odpowiedz