Wpis z mikrobloga

@Krupier: Ale zostanie wydane z kasy przeznaczonej na inwestycje. Zadziwia mnie to że ktokolwiek się z tym nie zgadza jest według was od razu idiotą.. c'mon nie chcecie mieć prawa wyboru na co idą wasze podatki? Naprawdę uważacie że zainstalowanie gniazdek USB za parę milionów (projekt, radni, instalacja, firma, tak wyjdzie) z których będzie korzystać kilku oświeconych i to do tego popsuję się dokładnie tak samo jak te w PKP po
@corpseRott: mam i myślę, że jest to potrzebne. Nie rozumiem argumentu z PKP - każdy nowy tabor ma gniazdka i w każdym mi zawsze działało. Takie mamy czasy, ludzie korzystają z komórek, kasują w nich bilety i takie rozwiązania są przydatne. Nie wszystko trzeba kalkulować tak, że ma się zwrócić finansowo.
@Krupier: Z jednej strony to dobry pomysł - szczególnie wtedy, kiedy ktoś korzysta z tramwaju ok. 30 min. Zwłaszcza, że bateria niektórym trzyma dość krótko, można zapomnieć naładować etc. Szczególnie wtedy, kiedy musimy z niego skorzystać, a zależy nam na czasie. Z drugiej strony - ile takich sytuacji się zdarza? może powinno dać się alternatywę? Inny pomysł, może lepszy?