Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@alvaro-alvarez-397948: nie wiem co Cię tak dziwi. Facet to ma być facet, dobrze zarabiać, utrzymywać rodzinę na dobrym poziomie. Jeżeli facet wygrywa w życie i robi coś fajnego to jest wygrany w kontaktach z kobietami i to nie oznacza od razu tego, że laski które na niego lecą są karynami. Taki gościu jest naturalnie atrakcyjny dla kobiet i jego wygląd nie ma tutaj zbyt dużego znaczenia.
@alvaro-alvarez-397948: jaka prawda niby? Koleś jest paskudny, ale dla kobiet wygląd ma mniejsze znaczenie niż dla mężczyzn. Liczy się zaradność, a jeśli pieniądze jej nie reprezentują, to nie wiem co. Można powiedzieć "laski lecą na hajs", ale zupełnie bez tego całego prześmiewczego i pejoratywnego znaczenia. Po prostu- kobieta lubi, by mężczyzna zapewnił jej dostatek. Tak dzieje się od zarania dziejów i nie ma w tym nic dziwnego, ani złego, a przeszkadza
@eMac1ek: Zależy jeszcze czy kobieta "leci na hajs" w tak dużym stopniu, że przysłania to wszystko inne czy nie...
Bo jeśli facet jest grubym oblechem bez zainteresowań, nie śmieszny itd. to oczywiste, że baba poleciała TYLKO na hajs

Poza tym zdjęcie mi wygląda na fotoszopkę :P
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.