Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eMac1ek: Jak kobieta lubi mieć dostatek, to niech sama go sobie zapewni. Trochę słabo, być z kimś kto związał się tobą tylko dla swojego dostatku.
  • Odpowiedz
@Dakkar: Dlaczego słabo? Bo co? Bo miłość od pierwszego wejrzenia i #!$%@? dla biednych? Nie oszukujmy się- jesteśmy kłębkiem zwierzęcych instynktów i nimi się kierujemy. Facet musi zwrócić uwagę kobiety, a nic tak dobrze nie działa jak czynnik zewnętrzny, na pierwszy rzut oka oczywiście. Mężczyzna patrząc na kobietę ocenia jej twarz, figurę, ubiór, piersi, tyłek. Co jest w tym bardziej szlachetnego niż zwracanie uwagi na zamożność? Wielu osobom wydaje się,
  • Odpowiedz
@eMac1ek: Nie wiem jak Ty ale ja swoje partnerki na dłużej, wybieram bo dobrze się rozumiemy i czuje z nimi więź i tego samego oczekuje od drugiej strony. Kasę raz się ma, a raz nie ma. Uroda tez przemija. Poza tym, nie jestem tylko zwierzęciem, żeby kierować się tylko instynktem. Jak chcę kogoś popukać, to mogę patrzeć tylko na wygląd ale w dłuższej relacji to nie działa.
  • Odpowiedz
@Dakkar: technicznie rzecz biorąc, to tylko zwierzęciem. Ale wyjątkowym. Gdybyś wczytał się w mój komentarz, to zauważyłbyś jak bardzo podkreślałem "pierwsze wrażenie". Przecież nie twierdzę, że 5, 10, czy 50 lat związku opiera się na zwierzęcym instynkcie. Troskliwość, wspólne tematy, dzielenie się uśmiechem na codzień- jest tak wiele powodów, by być w związku. Ale by się w nim znaleźć trzeba zwrócić uwagę płci przeciwnej i dla mężczyzn pierwszym filtrem, ale
  • Odpowiedz