Wpis z mikrobloga

Uwaga, #niepopularnaopinia Kierowcy #bmw to podludzie.

Spokojnie, już wszystko wyjaśniam. Jadę sobie ostatnio ekspresówką. Niedzielne popołudnie, więc 120 na blacie, relaks. Wtem napotykam dwa tiry. Przyspieszam do 140, zmiana pasa i w takim właśnie tempie mijam pierwszego, gdy nagle w lusterku widzę przybliżającą się z dużą prędkością piątkę e39. Oczywiście dojeżdża na zderzak, #!$%@? długimi, trąbi i tak jechaliśmy przez chwilę dopóki nie wróciłem na prawy pas.

I tak jest zawsze. Ilekroć mam do czynienia z zajechaniem drogi, wyprzedzaniem na trzeciego, czy, jak wyżej, zwyczajnym drogowym buractwem to w 90% przypadków jest to kierowca bmw. Już nie mówiąc o tym, że włączenie kierunkowskazu to dla paniska z bmw poniżej godności. Dziwne, bo nie spotykam się z czymś takim ze strony kierowców porównywalnych cenowo/prestiżowo marek czyli Audi czy Mercedesa.

I wytłumaczcie mi, jak to jest, czy wzięcie w rękę kluczyków z logiem bawarskiej marki automatycznie wyłącza mózg? Czy posiadanie 15-20 letniej trójki hatchback ze zderzakiem każdy-innego-koloru uprawnia do mianowania się tytułem samozwańczego króla szos? Naprawdę, chciałbym zrozumieć ten fenomen.

#gorzkiezale #motoryzacja #samochody
Pobierz Hahazard - Uwaga, #niepopularnaopinia Kierowcy #bmw to podludzie.

Spokojnie, już w...
źródło: comment_cHbK19EYxOViUVaOIwWVUTNPGPlnNsbx.jpg
  • 125
@sorek: Sam chyba w kapciach te Niemcy widziałeś jak pierdzielisz głupoty o płynnej jeździe w tym kraju. Na większości autostrad sa ograniczenia i ludzie w dużej mierze sie do nich stosują, na 3 pasmowych autostradach wszędzie jest tak mały ruch, ze mozna i 220 #!$%@? (a ze to szczyt głupoty to inna sprawa) na 3 pasie, takze w PL. W Niemczech często sa ograniczenia miedzy 110-130 km/h i przy 2 pasach