Wpis z mikrobloga

Uwaga, #niepopularnaopinia Kierowcy #bmw to podludzie.

Spokojnie, już wszystko wyjaśniam. Jadę sobie ostatnio ekspresówką. Niedzielne popołudnie, więc 120 na blacie, relaks. Wtem napotykam dwa tiry. Przyspieszam do 140, zmiana pasa i w takim właśnie tempie mijam pierwszego, gdy nagle w lusterku widzę przybliżającą się z dużą prędkością piątkę e39. Oczywiście dojeżdża na zderzak, #!$%@? długimi, trąbi i tak jechaliśmy przez chwilę dopóki nie wróciłem na prawy pas.

I tak jest zawsze. Ilekroć mam do czynienia z zajechaniem drogi, wyprzedzaniem na trzeciego, czy, jak wyżej, zwyczajnym drogowym buractwem to w 90% przypadków jest to kierowca bmw. Już nie mówiąc o tym, że włączenie kierunkowskazu to dla paniska z bmw poniżej godności. Dziwne, bo nie spotykam się z czymś takim ze strony kierowców porównywalnych cenowo/prestiżowo marek czyli Audi czy Mercedesa.

I wytłumaczcie mi, jak to jest, czy wzięcie w rękę kluczyków z logiem bawarskiej marki automatycznie wyłącza mózg? Czy posiadanie 15-20 letniej trójki hatchback ze zderzakiem każdy-innego-koloru uprawnia do mianowania się tytułem samozwańczego króla szos? Naprawdę, chciałbym zrozumieć ten fenomen.

#gorzkiezale #motoryzacja #samochody
Hahazard - Uwaga, #niepopularnaopinia Kierowcy #bmw to podludzie.

Spokojnie, już w...

źródło: comment_cHbK19EYxOViUVaOIwWVUTNPGPlnNsbx.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yourboss: Nadal podtrzymuje, ze dla Ciebie kalasa prepium to fiat panda. Jesli twierdzisz inaczej i nadal podtrzymujesz ze "Powyżej 170km/h nawet w autach klasy premium robi się głośno" to proponuje Ci zaklad o 10 tysiecy zlotych ze spisana notarialnie umowa i porwnaniu halasu miernikiem przy predkosci 200 km/h w 25 letnim bmw e32 a pomiedzy np. Oplem zafira z 2003 roku przy predkosci 120 km/h. Nigdy nie mailes do czynienia
  • Odpowiedz
@JokerBonifacy: Hmm... Pomyślmy... Porsche 911 Carrera 4, Porsche Cayenne, Subaru VX, kilka Mercedesów... I nie chodzi mi o porównanie z klasą C czy D bo różnica jest oczywista. Chodzi o to, że przy 170km/h i tak nie jest to odgłos toczących się kół :)
  • Odpowiedz
@Hahazard: No niestety, wczoraj na trasie spotykałem 2 razy ogromne chamstwo. Obaj kierujący mieli BMW. I to nie od Mirka handlarza, tylko nowe salonowe.
Jedna akcja - są dwa pasy prosto i dwa w prawo -wielki korek. Zagapiłem sie chwilkę i co? Burak z nowiuśkiego BMW wjechał mi przed maskę (Wisłostrada, musiał jechać długo tym pasem, bo zaraz akurat był zjazd do centrum).
Potem wyprzedzający na czwartego kierujący BMW musiał
  • Odpowiedz
@Lysy88: ja dzisiaj spotkałem się z niebywałym chamstwem kierowców polonezów sami podludzie tym chyba jeżdżą.. jeden jechał cały czas na długich i puszczał trujące, gazowe wyziewy z rury wydechowej, a drugi tak szybko jechał tym polonezem, że gubił nowalijki którymi na targu handluje w sobotę... co za podludzie jeżdżą tymi polonezami to ja nawet nie.
  • Odpowiedz