Wpis z mikrobloga

@Rafau23: Kilka tygodni temu miałem podobny problem. Przesiadałem się z Nokii E75. Wybrałem Lumię 930 i jestem zadowolony. Zupełnie nie znam Androida. iOS mam na tablecie i jest to rewelacyjny system.

Zaznaczam, że nie jestem wymagającym użytkownikiem. Dla mnie liczba aplikacji na Windowsa jest ok, chociaż straszono mnie, że "nic tam nie ma". Mam pogodę, śledzenie notowań giełdowych, wyniki live wydarzeń sportowych, jakieś bajery typu latarka itp. Kilka gierek dla umilenia
@Rafau23: Ostatnio miałem podobny dylemat jak ty, miałem stary cegłowaty telefon a teraz kupiłem sobie lumię 925 i jestem mega zadowolony ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) WP działa bardzo płynnie, system cieszy oko i póki co nie miałem żadnych problemów z telefonem.
@Rafau23: Ja ze swojej strony powiem Ci tyle: Nie bierz telefonów z windowsem. Sam się zastanawiałem swojego czasu nad jedną z Lumii i do tej pory się cieszę, że jej nie wziąłem. Serio, nie znam osoby, której by się ten system podobał. Mówię o takich naziemnych znajomych (którzy mają windowsphone), nie osobach w internecie.
Android to świetna sprawa, ale trzeba umieć się z nim obchodzić. Nie instalować setek dennych aplikacji, wątpliwego
@Scharnvirk: bez przesady, u mnie na g2 nic ne tnie, a na takim lg swift l9 nawet bardzo, pomimo modyfikacji i oc.
faktycznie, aplikacje na androida sa rozne, ale w wiekszosci darmowe i nadrabiaja to iloscia, a te najpopularniejsze sa z reguly dobrze zrobione.
Co do reklam, fakt, darmowe wersje z reguly maja upchnieta reklanme w kazdym miejscu.
@Rafau23: Zależy w jakiej cenie...
300-1200 cb - WindowsPhone
.>1200 cb Android / IPhone

WindowsPhone wymaga wielu poprawek, i byłego użytkownika Androida potrafi czasem doprowadzić do wściekłości. Osobiście miałem wcześniej telefon ze średniej pułki z androidem, i po przesiadce na WinowsPhone jestem zadowolony.

W następnej kolejności, wezme coś z iOSem

WP 735 ;)
Ktoś wie, co z tym instagramem? xD Bo w googlach niejasno, niby że jest beta aplikacji ale nieoficjalna itd.

Jak wpiszę w tych mapach windowsowych np poczta warszawa, to znajdzie mi wszystkie placówki pocztowe i zaznaczy tak jak w mapach google? Albo np dworzec.

Czuję się technologicznie upośledzony :/