Wpis z mikrobloga

@ovoxo: Cóż w każdym razie pecetowcy zaczęli i to oni jako pierwsi zaczęli spamować tagami. To że konsolowa brać próbuje się bronić ich własną bronią to już inn sprawa. Chyba moderacja powinna wejść do akcji
@ovoxo: Nie mówię o tobie, tylko o tych którzy wrzucają wpisy typu "my mamy TLoU, a wy co?". Najlepsza byłaby walka no violence. Niereagowanie pięknym za nadobne. Rozważam zwrócenie się do moderacji ws. spamowanie przez pcnazi tagami.
@Grzechu3121: Ja za nich nie odpowiadam. Po prostu myślą, że skoro pecetowcy ich szkalują to mogą tak samo. Co nie zmienia faktu, że zaczęli ci pierwsi. Wystosowałem odpowiedni apel, mam nadzieję że oni się do niego dostosują. Jak pcnazi przestaną szkalować konsolowców i przestaną ich szkalować, robiąc wjazdy na ich podwórko, to myślę, że ci nieliczni przestaną inaczej sprawa pójdzie do moderacji.
Z tego co widzę to większość osób z tagu
@Grzechu3121: To, co napisałem wyżej. Żeby pc kibole przestali robić najazdy na podwórko #ps4
A ci którzy odpowiadają tym samym to pewnie wtedy przestaną, żeby zachować resztki godności
Zanim pojawiła się zapowiedź pc wersji GTA V był względny spokój. Teraz to masakra jakaś.
Jak dla mnie równie dobrze mogłaby nie wyjść vide RDR, temat byłby zamknięty i nie byłoby sensu go drążyć. I tak nie mam na nią hype'u bo nie