Wpis z mikrobloga

@Nokja: > Wkurza mnie, że przegrałam w tę grę tak wielki kawał swojego życia, że ona nigdy nie wyjdzie z mojej głowy

Wydaje mi się że to super uczucie właśnie to powspominać, wiąże się to też w sumie z dzieciństwem ;-) Ja jak trafiam na takie wpisy to błogie uczucie rozlewa się po moim ciele ;-D Super wspomnienia, nie żałuje ani chwili ;-) W ogóle wszystkie osoby jakie znam i które
@Nokja: "Mam więcej wspomnień z Aden niż ze szkoły ._." ja #!$%@?ę jakie to smutne. Generalnie ładny festiwal #!$%@? w komentarzach xD

@Aven: "Jak sobie przypomnę swój pierwszy siege, w ogóle pierwsze miesiące tej gry gdy poznawanie świata, szkoda że to uczucie już się nie powtórzy nigdy." Ziomek wyjdź z piwnicy xDD
@Aven: Nawiasem to ostatnie lata mojej gry to kiedy już rzygałam mechaniką i trochę klimaciłam. Ale Allseron to syf :P Na niszowych serwerkach grałam. Zawsze na nich była najlepsza atmosfera :P
@Nokja: Wiem coś o tym, nostalgia mocno :) to było dla mnie coś nowego, setki raidów, siege, poznawanie nowych ludzi, do dziś mam z niektórymi kontakt a było to z 10 lat temu, filmiki czy głupia nauka greckiego jak się grało na high rate serwerach (wiem hańba to może być) ale niczego nie żałuje, chciałem kiedyś wrócić do l2 ale nie było z kim i nie wiem czy też tak miałaś
@Nokja: Jeszcze ta muzyka którą wrzuciłaś ;_; chyba będzie trzeba laucher pobrać tylko pewnie skończy się na tym że nie znajdę odpowiedniego serwera i zrezygnuje :P