Wpis z mikrobloga

@Sonay: @Aven: Już tak magicznie nie będzie nigdy. Wtedy byłam młoda, szalona, mogłam jechać na drugi koniec polski spotkać się z kimś z gry na całkowitym spontanie i w ogóle mieć wszystko w dupie a teraz jak mam praktycznie życie ułożone :P?
@ihaha: też grałem na Azure i SupremeL2 x15 (nawet byłem hero na archmage), potem chwile na RPG Club ;) Piękne czasy i zarobek sprzdając S-grady i epici niedługo przed upadkiem servera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nokja: No przeciez przeszli na model f2p teraz, ponoc idzie latwo 80 wbic, ale wiadomo jakie gunwo tam sie teraz dzieje naprawde. To, ze sie skonczylo to wiem. Chociaz na h5 gralem i nawet mi pasowala ta kronika
@t-time: Na aerith jaki nick/clan? Na nanaki byłeś hero? Nie chce mi się sprawdzać, ale archmage to była chyba 3 profesja po sorcu? To generalnie nie był contested hero, ale w jakim klanie grałeś? I gdzie na rpg-club? Tam była chyba 3, gdzie nie grałem, ale potem cisnąłem na 5 i 15.
@ihaha: grałem na Nanaki i Celesie, klan BF4E. Tak, to była postać specjalnie robiona pod hero, ale z pomocą klanu i ubrany w full epic set to nie był problem Kappa. RPG Club grałem chwile z ludźmi z byłego klanu ale już bardziej casualowo więc odpadłem szybko, tymbardziej, że tam porobiły już się te constant party i tryhardowanie, a ja już nie miałem na to czasu więc chyba po niecałych 2