Wpis z mikrobloga

Dlaczego wykopowe Janusze myślą, że wszyscy ludzie na #emigracja mają ciulową pracę za stawkę minimalną? Za każdym razem jak ktoś powie, że jest w UK albo w Niemczech (gdziekolwiek poza Polską) to znajdzie się co najmniej 3 Januszy, co skomentują:
heheh no dalej składaj pudełka za 5 euro na godzinę / fajnie się jeździ na szmacie? / ręce ci się nie wymoczyły od zmywaka? Może mi ktoś wyjaśnić to zjawisko?
#emigracja #bekazpodludzi #polakicebulaki
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karnowski: No chyba ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Proszę w tej chwili o przykłady 'najgorszych zwierząt' i co ci się nie podoba w tym jak żyją (nie wiem.. pieski preriorwe? krokodyle? kobry?) A te statystyki skad wytrzasnąłeś? Spytałeś swojej rodziny? :)
  • Odpowiedz
@karnowski: Są lekarzami, dentystami, pielęgniarkami, prawnikami (w szczególności od prawa pracy), mają firmy budowlane, zakłady fryzjerskie i kosmetyczne (co drugi polski), bary, sklepy, restauracje, studia fitness itd. Jaki masz problem?
  • Odpowiedz
@karnowski: Przecież wiadomo, że nie wszyscy. Ale na pewno nie Twój wzięty z tyłka 1%. Teraz jak przyjechali Rumuni, Hiszpanie i Włosi (nie mówią po angielsku, wymachują łapami i dra japy, a Rumuni kradną) to wierz mi lub nie, ale Polacy są traktowani o wiele lepiej i co trzeci ma dobrą pracę albo własną działaność. Wystarczy minimalnie się postarać. Proszę proszę, daj listę najgorszych zwierząt, bo nie zasnę!
  • Odpowiedz
@karnowski: Czy ty nie umiesz czytać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyżej napisałam, że wielu Polaków jest WŁAŚCICIELAMI restauracji i barów (OŁNERAMI, jeśli wolisz). Zresztą jaki masz problem z pracowaniem w knajpie? To nie jest świetna praca i szczyt marzeń, ale na początek zajebista. Sama pracowałam jako kelnerka przez 2 lata i miałam z tego niezłe pieniądze (druga wypłata z napiwków), dało radę wynajmować swoje mieszkanie i
  • Odpowiedz