Wpis z mikrobloga

Mirki mam do was pytanie, chcę trochę powiększyć bica, nie jakoś tak super mocno, aby wyglądac jak Pudzian... po prostu trochę powiększyć, zacząć chodzić na siłkę nie mogę, bo nie mam czasu, nie mam pieniędzy. Chcę kupić sobie hantle z regulowanym obciążeniem, chyba do 25 kg. Wystarczy tyle dla początkującego? I czy w ogóle jest sens je kupić i z nimi ćwiczyć? Bicek podrośnie, jesli będę regularnie ćwiczył? tak do października/listpada chcę aby trochę urósł.

#pytanie #mikrokoksy #biceps #cwiczenia #hantle #miesnie
  • 10
@wujeklistonosza: szczerze? Mnie pomogło noszenie 12-kilogramowego psa z trzeciego piętra na dół i z powrotem, trzy razy dziennie przez rok. A zamiast hantli polecam taśmy TheraBand. Bic Ci podrośnie, ale musisz ćwiczyć regularnie i nie przeciążać się.
@wujeklistonosza: nikt o zdrowych zmysłach nie poleci Ci trenowania tylko jednej partii mięśni. Po pierwsze po co? Po drugie każdy trening wymaga czasu więc to akurat bezsensowny argument. Jeśli nie masz kasy na siłke to poczytaj o kalistenice - w połączeniu z dobrym jedzeniem daje rewelacyjne efekty :)