Wpis z mikrobloga

@SwiniaczXXX:

"Królowa motorsportu" haha

może i w poważnym kryzysie, ale nie widzę drugiej serii wyścigowej o której można by tak powiedzieć. To określenie nie wzięło się z kosmosu.

F1 jest żałosne


przez brzmienie silników? Następnym razem może włącz obraz podczas oglądania bo wychodzi na to, że przelatuje ci koło nosa to co najistotniejsze w tym sporcie.
@GOTOVE: no jasne, to nie podlega w ogóle porównaniom - po prostu trafiłem na filmik, który pokazuje jeszcze nie tak dawną codzienność, a jest już historią, do której strasznie tęskno!
@SwiniaczXXX: chyba zapominasz, że dźwięk to mega subiektywne odczucie, a jednak emocje, których dostarcza ściganie są niesamowite i nie przyćmi ich marudzenie 'fanów', że hurr durr bolidy F1 mają brzydkie nosy (2012, 2013), to już nie prawdziwa F1!!!!!!!!11111 brzmią jak odkurzacze, nic się nie dzieje, to już nie to samo!!!!!111 xD A o sześciokołowym Tyrrellu mało który z tych fanów pamięta... Wyobrażacie sobie dziś takie dziwadła? ( ͡º ͜ʖ
@madmen: @tatwarm: Wygląd bolidów to sprawa z dalekiego rzędu - w końcu bada się aerodynamikę itp. Nie miałem hurr-durr.. jedynie się śmiałem, że niektóre mają dildo na nosie ;p F1 nie jest królową motorsportu bo motorsport ma być w pewnym sensie wolny - ograniczanie ilości paliwa, spalania i wielkości silników do miejskiego wozidełka.
F1 nie jest królową motorsportu bo motorsport ma być w pewnym sensie wolny - ograniczanie ilości paliwa, spalania i wielkości silników do miejskiego wozidełka.


@SwiniaczXXX: te V6 (które, moim zdaniem, są zarówno pod względem technologi jak i konstrukcji są dziełami sztuki) mają bardzo dobre osiągi więc co tak naprawdę te regulacje zmieniają? Skoro można ograniczyć koszty i przy tym odciążyć środowisko - ja nie widzę problemu. (a przy tym, sztucznie bo