Wpis z mikrobloga

@simsoniak i co, spodziewałaś się poklasku, bo taka "patriotka" z Ciebie? Teraz to wygląda inaczej, wartości się pozmieniały, pewnie nie u wszystkich, ale większości. Większą wartością jest życie swoje i bliskich, a nie obrona ojczyzny. Ja osobiście w przypadku wojny pewnie bym uciekła i namawiałabym do tego wszystkich swoich bliskich. Kompletnie nie mam poczucia, że byłabym w stanie poświęcić życie dla kawałka ziemi, historii i kultury. Może dlatego, że mi obecne
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: roznica w patriotyzmie, nasz jest defensywny, bron ojczyzny gin za nia. ruski ofensywny walcz w imie ojczyzny podbijal inne kraje, gin podbijajac. oba glupie

Wielkie nie bedzie walczyl osobiscie, wykorzysta do tego mlodych "wypelniajać" ich pustymi hasłami by poszli za nim.
  • Odpowiedz
@simsoniak: Jak wiadomo każda matka przede wszystkim jest zainteresowana żeby jej dziecko ryzykowało swoje życie chociaż wcale tego nie chce. Chcesz walczyć to idź sama a nie wysyłasz syna na front z dala od rodziny, bez wyszkolenia i bez pewności czy dożyje jutra. Beka z ciebie egoistko
  • Odpowiedz
@simsoniak: a co najśmieszniejsze jak zwykle w pluciu na swój własny kraj i powtarzaniu jakby daleko nie #!$%@? przoduje prawicowe bydło :)

FIRST TO FIGHT #!$%@?! banda #!$%@? gówniarzy

zrobiłbym to co Ty z moim synem, mimo tego że pewnie wiekszość 'prawdziwych patriotów' nazwała by mnie lewakiem :)
  • Odpowiedz
@simsoniak: W czasie wojny to nie będzie kwestia sądzenia, tylko konieczności którą, z racji twojego patriotycznego podejścia, powinnaś chcieć spełnić. Przypominam ci, że podczas II wojny światowej kobiety brały udział w walkach: Rosjanki jako snajperzy i Nocne Wiedźmy, Żydówki podczas powstania w gettcie. A Polki nie tylko opatrywały i gotowały zupki, ale także narażały WŁASNE, nie cudze, życie jako kurierki.
  • Odpowiedz
To zrób taką, jaką byś chciał.


@simsoniak: ale jak samemu zrobić taką jaką bym chciał, jak zaraz jakiś urząd mnie #!$%@?.
Jest dobry plan ale to wymaga tego by przedsiębiorcy wzięli sprawy w swoje ręce, w dzień płacenia zusu, bądź innej daniny, żeby tego nie płacili i mieli to w dupie. Ale to raczej mało możliwy scenariusz. Za niedługo dojdzie do zamieszek, ludzie będą mieli dosyć życie w tym #!$%@?
  • Odpowiedz
@simsoniak: Jakbym Cię nie znał to bym napisał, że jesteś trollem. Patriotyzm jest ważny, ale życie bliskich nie powinno być na drugim planie. Samemu poświęcić się w imię obrony rodziny, to ma sens. Wysyłanie rodziny na śmierć nie jest ani szlachetne ani mądre. Ludzie to nie szczury, jak się kogoś kocha to trzeba go bronić.
  • Odpowiedz