Wpis z mikrobloga

@Giztar: nie było mnie 3 lata w domu, bo byłam na studiach w innym miescie i już czuję, że mój dom nie jest moim domem, a co dopiero jakieś #!$%@? obce miejsce pełne ludzi mówiących w obcych językach i zachowujących się po swojemu
  • Odpowiedz
tak, szkoła jest dla mnie śmiertelnie ważna. Jest ostoją dobrych wspomnień, miłych chwil, nie pogodzę się nigdy z tym, że coś co kocham po prostu sobie znikam


@UltimateCraving: Nie, nie wierzę, że ktoś to pisze naprawdę. Więc idź, bądź trollem gdzieś indziej.
  • Odpowiedz
@Gezino: właśnie widzę, że nic co było dla nikogo wokół mnie nie znaczy. Nie ma wspólnego dobra, starań, tylko własne tępe dupsko. To nie kraj jest zły, tylko ludzie #!$%@?. Tyle osób zginęło za ten kraj dotychczas, a tutaj zero refleksji się urodziło.
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: Szkoła to tylko budynek a wspomnienia i tak ci zostaną, A jak wyjechałaś do innego miasta studiować to nie jest to samo co stworzyć nowy dom i tu mi nie chodzi o budynek. Zresztą ludzie jak wyjeżdżają za pracą też muszą wszystko poświęcić by przeżyć uważasz że robią źle bo nie zostają w kraju,mieście i nie żyją nadal za 500zł miesięcznie?
btw. jesteś zbyt pamiętliwa
oraz pamiętam że ludzie
  • Odpowiedz
@UltimateCraving: na 90% nikt po wojnie by nie wrócić do swojego miejsca zamieszkania bo by miał już nowy dom i nowych przyjaciół ew. tych samych bo też by uciekli ( ͡° ͜ʖ ͡°) choć czynnikiem tu też jest długość wojny i wielkość zniszczeń
  • Odpowiedz
@simsoniak: Biorąc pod uwagę, że Twój syn byłby wtedy pełnoletni, to on sam powinien zdecydować o tym, czy chce walczyć za kraj czy też woli wyemigrować. Narzucanie dorosłej osobie tego, co ma zrobić jest chore, bo niby dlaczego ktoś myślący ma nie mieć własnego zdania, tylko posiadać z góry narzucone przez kogoś? To tak samo jakbyś narzucała mu daną religię, bo jak nie będzie przykładowo wierzył w Boga (a to
  • Odpowiedz
Patriotyzm wiadomo wpajano go nam od początku. Polska. Bóg, Honor, Ojczyzna. Ale z drugiej strony za co walczyc? Za biedronke? Za stocznie? Z kopalnie? Za mcdonalda? Za te wszystkie zagraniczne firmy ktore wykupuja nasz przemysl i niszcza handel? Oddasz za to zycie? Bo ja nie
  • Odpowiedz