Wpis z mikrobloga

@simsoniak: "Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy". Ruskie mogą przejąć całą #!$%@?ą Polskę, ale jeśli twój (mam nadzieje, że tylko wymyślony) syn uciekł by i mówił swoim dzieciom czemu musiał uciec, nauczał je o Polsce, kontynuuował tradycje Polskie i robił COKOLWIEK, żeby tą Polskę odzyskać to on jest patriotą, a nie ty która chętnie byś wysłała go na front po to, żeby sobie postrzelał i prawdopodobnie stracił życie.
  • Odpowiedz
@simsoniak: połowa nadal tutaj nie rozumie, że skoro są w polsce, urodzili się tutaj i mają obywatelstwo polskie będą MIELI PRZYMUS WALKI ZA KRAJ JAK BĘDZIE WOJNA, nie obchodzi to nikogo kim jesteś i jaki ten kraj jest. Jak komuś się to nie podoba to można zawsze wyjechać w polski, nie rozumiem waszego narzekania i płakania, że wojsko robi pobór rezerwy i ćwiczenia dla nich, ja #!$%@?. Skoro się wam
  • Odpowiedz
@simsoniak: Nie ma to jak dowartościowywać się kosztem własnego dziecka xD "Bo ja to taka patriotka, poświęciłabym własne dziecko dla ojczyzny, więc widzicie z kim tu, #!$%@?, macie do czynienia! Tylko Bóg, honor i Ojczyzna, rodzenie naturalne, bez znieczulenia i cebula!" xD Gdyby mi tak matka powiedziała, to powiedziałbym wprost, że jeśli sama czuję potrzebę oddawania życia za kraj, "bo tak wypada", to śmiało, niech #!$%@? tam w podskokach, ale
  • Odpowiedz
To niebywałe jak ludzie się lubują w ośmieszaniu samych siebie. Myślą, że są tacy zajebiści, a wychodzą na baranów i kozy.
Wczoraj jakiś goblin, dzisiaj to.
  • Odpowiedz
@simsoniak: moje życie jest prawdę mówiąc gówno warte, lecz kawałek ziemi na której mieszkam ja, mieszkał mój ojciec i dziadek według mnie jest jeszcze mniej wart, gdybym miał potomstwo nie chciałbym żeby mój syn trafił do wojska w czasie wojny, dla mnie gorsze od śmierci byłoby bycie niepełnosprawnym a w czasie działań wojennych różnie bywa. Każdy z nas umrze, kwestia czasu, ale urodzić się zdrowym i w czasie wojny stać
  • Odpowiedz
@simsoniak: czemu miałby ginąć za idiotyczne decyzje polityków? gdyby bez powodu napadli nas dziś Czesi to oczywiście ucieczka byłaby słaba i nieodpowiedzialna ale w sytuacji gdy władza na górze swoimi decyzjami skazuje Cię na wojnę to ja dziękuję, nie przyłożę do tego ręki
  • Odpowiedz