Wpis z mikrobloga

Jesteś z Wrocławia i nie mogłeś dostać się na dzisiejszy wykład JKMa? Nic straconego! W trakcie wykładu zapisałem co ciekawsze wypowiedzi, dzięki czemu będziesz mógł zapoznać się z nimi bez wychodzenia z domu!

Na dzisiejszym wykładzie Janusza Korwina Mikke we Wrocławiu dowiedziałem się m.in.:
- Że chrześcijanin niepopierający kary śmierci nie jest chrześcijaninem
- Że papież Franciszek to heretyk (użył dokładnie tych słów)
- Że Breivik zabił 27 osób
- Że klasy koedukacyjne w szkołach to relikt czasów plemiennych, gdzie dziewczynki i chłopcy razem wykopywali glizdy z ziemi
- Że dzieci niepełnosprawne umysłowo są umieszczane w klasach z dziećmi pełnosprawnymi m.in. po to aby zaniżyć poziom nauczania
- Że globalne ocieplenie nie istnieje
- Że płacenie okupów za porwanie to wspieranie terrorystów, że z terrorystami nie powinno się pod żadnym pozorem negocjować
- Że w myśl powyższej zasady gdyby Korwinowi porwano dziecko, to on natychmiast po telefonie z żądaniem okupu odłożyłby słuchawkę i pozwoliłby dziecku zginąć
- Że kobiety lubią mężczyzn agresywnych, bo mimo że mąż czasem spuści kobiecie manto to jednocześnie obroni ją przed ludźmi którzy mogliby ją skrzywdzić
- Że liczba drapaczy chmur to doskonały wskaźnik rozwoju gospodarczego
- Że 70% Polaków jest za przywróceniem kary śmierci (w sondażu MillwardBrown SMG/KRC w 2011 roku było to 51%)

#shitkorwinsays #korwin #krul #wroclaw #polityka
  • 51
@Szab:

- Że papież Franciszek to heretyk (użył dokładnie tych słów)


też mi się tak wydaje. Zresztą w historii Kościoła było kilu papieży heretyków.

- Że globalne ocieplenie nie istnieje


pewnie chodziło mu o to, że nie jest wywołane przez człowieka

- Że płacenie okupów za porwanie to wspieranie terrorystów, że z terrorystami nie powinno się pod żadnym pozorem negocjować


Wiele krajów tak robi. Zresztą Polska nie płaci okupów

- Że
@Szab: no #!$%@? proszę Cię, przecież to wszystko wyrwane z kontekstu, ucięte w pół zdania i nie oddaje przekazu Janusza Korwin-Mikkego.
Weźmy np:

- Że chrześcijanin niepopierający kary śmierci nie jest chrześcijaninem


znam dobrze poglądy JKM i tutaj chodzi o to, że chrześcijanie, zgodnie z nauką Kościoła, nie powinni popierać kary śmierci. Jezus mówił o nadstawianiu drugiego policzka i miłości bliźniego. Jak weźmiesz imię Jezus i Janusz, to zobacz, że są
też mi się tak wydaje. Zresztą w historii Kościoła było kilu papieży heretyków.


Przypominam o dogmacie o nieomylności papieża w sprawach wiary.

pewnie chodziło mu o to, że nie jest wywołane przez człowieka


Właśnie nie. Mówił, że próbuje nam się wmówić, że istnieje np. coś takiego jak "globalne ocieplenie".

Jak inaczej wytłumaczyć fenomen kryminalistów którzy po wyjściu z pierdla od razu znajdują sobie jakąś konkubinę?


Można chociażby tym, że kobiet jest statystycznie
@Szab: Większość krajów nie negocjuje z terrorystami, albo robi to nieoficjalnie żeby nie popularyzować tego sposobu zarabiania. Myślę że na siłę szukasz afery i kręciłbyś gówoburzę gdyby Korwin powiedział że ziemia jest okrągła, albo woda mokra.
@Szab:

Właśnie nie. Mówił, że próbuje nam się wmówić, że istnieje np. coś takiego jak "globalne ocieplenie".


Mówił wielokrotnie że globalne ocieplenie istnieje, jest cykliczne i nie ma nic wspólnego z działalnością człowieka

Można chociażby tym, że kobiet jest statystycznie więcej niż mężczyzn.


Bzdura, mężczyzn jest więcej w wieku produkcyjnym, ogółem kobiet jest więcej dlatego że żyją dłużej.

I tu zaprzeczasz słowom samego JKMa, który zaraz przed lub zaraz po tej
Przypominam o dogmacie o nieomylności papieża w sprawach wiary.


Jestem ewangelikiem i mocno mnie to ziębi. Jednak to, że dużo ludzi którzy są postrzegani jako osoby co najmniej kościołosceptyczne tak propsuje Franciszka to mi się lampka ostrzegawcza zapala. Poza tym jego wypowiedzi o zwierzętach, gejach i ładzie społecznym stoją według mnie na mocnym kursie kolizyjnym z Biblią.

Właśnie nie. Mówił, że próbuje nam się wmówić, że istnieje np. coś takiego jak "globalne
I.....o - > Przypominam o dogmacie o nieomylności papieża w sprawach wiary.

Jestem...

źródło: comment_qRL776hQjIqkEtT7Obw9Dkc0a02CrnGo.jpg

Pobierz
Mówił wielokrotnie że globalne ocieplenie istnieje, jest cykliczne i nie ma nic wspólnego z działalnością człowieka

Dyskusyjna jest na pewno rola człowieka i JKM często podkreśla to w swoich wypowiedziach.


@maciej-kalinowski: @ImInLoveWithTheCoco: Tylko mówię, że tutaj powiedział coś totalnie innego. Wypowiadam się jako osoba, która słuchała wykładu - nie jako osoba, która śledzi jego wypowiedzi.

Bzdura, mężczyzn jest więcej w wieku produkcyjnym, ogółem kobiet jest więcej dlatego że żyją dłużej.