Wpis z mikrobloga

@goblin21: kolego, opusc strefe komfortu jak najszybciej, bo skonczy sie to samobojstwem. "szczescia" w internecie, jak to ujales - nie znajdziesz. nawet "introwertyk" jest postacia spoleczna, uwierz, ze im szybciej zaczniesz nad soba pracowac, tym lepiej dla Twojego istnienia. Wykopki okreslily Cie gburem, kutasem i nie wiadomo kim, a widac, ze naprawde sobie nie radzisz i po prostu czulbys sie jak szmata bedac wyalienowany w tlumie, no ale naprawde -
  • Odpowiedz
@Kampala: zasugerował, że nie zależało mu na obecności na urodzinach brata, że źle się bawił na ich weselu, rzuca jakieś teksty o wlewaniu w siebie wódy. Poza tym, wygląda na to, że nawet nie uprzedził ich, że nie przyjdzie. Trudno, żeby go klepać po plecach.
  • Odpowiedz
@megadziobak: Owszem masz rację, postawa jest częściowo godna potępienia, jednak pomimo jak mniemam brakiem zainteresowania obiektywizmem OP wyciąga dobre wnioski - jeżeli moje przyjście ma zadowolić innych, a ja mam cierpieć to tam nie idę.
  • Odpowiedz
@goblin21: Jak będziesz taka d--a wołowa to na zawsze stulejka Ci zostanie... Pomyśl o tym, że jak będziesz umierał to nawet nikomu nie będzie żal takiego dupka i nikt nawet nie przyjdzie Cie odwiedzić do szpitala... a na pogrzebie będzie tylko grabarz bo nikt dla Ciebie księdza nie opłaci.... Chyba czas się zmienić ?
  • Odpowiedz
@goblin21: To ty niczym się nie interesujesz i nic nie robisz, poza kiszeniem kasy i byciem skąpym?:D Fajne życie, prożydowskie. Na pewno coś tam robisz ;p
  • Odpowiedz
jedna z lepszych burz ostatnio, post wisi 7 godzin, a juz ma ponad 250 komenatrzy a najlepiej plusujacy komentarz ponad 2500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale co jak co, jestes strasznym egoista
  • Odpowiedz
Zadziwia mnie ta strona, a dokladnie ludzie tutaj. Jestes s---------y i sie tym chwalisz w necie. Nie mniej mam nadzieje ze komentarze osob tutaj trafia jakos do Ciebie i zycze Ci bys zauwazyl, ze moze warto sie zmienic zanim bedzie za pozno bo nawet rodzina ma limit cierpliwisci
  • Odpowiedz