Wpis z mikrobloga

@goblin21: Zachowałeś się jak ostatnia świnia. K---a, mogłeś przynajmniej zachować się jak człowiek cywilizowany i napisać "źle się czuję w towarzystwie na imprezach, nie przyjadę/przyjdę" i wsio. Sam jestem introwertykiem, ale jak nie mam na coś ochoty to od razu mówię, a nie tak się w ciuciubabkę bawić. Zwłaszcza, że o Twojego brata chodziło, a nie ciotkępiątąwodępokisielu.
  • Odpowiedz
@goblin21: pierwszy raz nie wiem co mam napisać, jeszcze jakiś czas temu bym ci przytaknął i pochwalił, bo sam taki byłem, ale teraz nie, zmieniłem się na lepsze, i wiem ile straciłem przez zachowanie takie jak twoje z obrazka, staram się robić inaczej i żyje mi się od razu lepiej

ale ja lubię a-----l
  • Odpowiedz
@goblin21: jakie to typowe. Ludzie, którzy próbują wymusić na tobie spędzanie wolnego czasu w sposób, jaki im pasuje, nazywają cię egoistą. Całkiem wysoki poziom hipokryzji, tak myślę.
Trochę ci się dziwię, że masz jeszcze cierpliwość mieszkać wśród ludzi, których nie lubisz (kojarzę poprzednie wpisy). Na twoim miejscu spadałbym za granicę lub do większego miasta.
  • Odpowiedz
@goblin21: Introwertykiem to jestem ja, ty jestes po prostu s---------a.

PS. Znow utwierdzilem sie w tym ze ludzie z dziecmi w awatarach maja cos nie tak z baniakiem.
  • Odpowiedz
@goblin21: po raz pierwszy zaplusowałem "usuń konto". powodzenia.
też nie przepadam za piciem, tańcami i sztywnymi gadkami, ale a nuż znajdzie się ktoś, z kim da się nawiązać kontakt. no i brat zdaje się też chciał nawiązać.
  • Odpowiedz
@kwejkowicz1998: ja bym tak nie napisał jak OP, ale to ona zaczęła ciągnąć temat. Nic też tam nie ma takiego, co by było ewidentnie krzywdzące. Jak dla mnie to sporo osób się bezpodstawnie rzuciło na goblina21.
  • Odpowiedz