Wpis z mikrobloga

#oazaboners

Spedzilem ostatnie poltora roku z dziewczyna z oazy, do seksu nigdy nie doszlo bo ona nie chciala... po slubie dopiero... a kiedy ona chce slub? Jak skonczy studia, najwczesniej za 3 lata. Jakies 2 miesiace temu zaczela sie przygotowywac do rekolekcji i tak jej odbilo ze nawet za piers sie nie dala złapać... W koncu pojechala na te rekolekcje i kilka dni temu z nich do mnie po jakiejs prelekcji zadzwonila ze nie szanuje jej ciała i zrywa ze mną. Jest to moja wina, niepotrzebnie łapałem ją za cycek po 1,5 roku związku. Mogłem poczekać jeszcze z 2 lata.
N.....i - #oazaboners

Spedzilem ostatnie poltora roku z dziewczyna z oazy, do seksu...

źródło: comment_zpUrOvuVW1GU1jVwUQfMMwaCztllh0Ro.jpg

Pobierz
  • 62
@Niedokonczone_Zdani: http://f.kafeteria.pl/temat/f4/poltora-roku-z-dziewczyna-z-oazy-i-mam-dosc-p_5308806 > dpapapa 2012.07.31 [22:54]
Witajcie, spedzilem ostatnie poltora roku z dziewczyna z oazy,
wiem ze do mnie cos czuje, jest ladna, mloda...

wczesniej bywalo miedzy nami dosc w miare goraco, do seksu nigdy nie doszlo bo ona nie chciala... po slubie dopiero... a kiedy ona chce slub? Jak skonczy studia, najwczesniej za 3 lata

ale jakies 2 miesiace temu zaczela sie przygotowywac do rekolekcji i tak jej odbilo ze
@w_szafa: prawda, za dzieciaka jezdzilem na oboz katolicki, bo mojego ziomka wujek dawal im na to ziemie... Opalajac sie z jednym z opiekunow rozkminialismy rozne akcje, no i szly dwie ostre 16tki, tamten juz zaczal opowiadanie pisac jak by ich nie posadzil, co by z nimi nie zrobil i w ogole... Tej samej nocy nakryl wraz z drugim opiekunem (tamten byl torba i ciota) z nimi w namiocie, co wiecej same