Wpis z mikrobloga

#oazaboners

Spedzilem ostatnie poltora roku z dziewczyna z oazy, do seksu nigdy nie doszlo bo ona nie chciala... po slubie dopiero... a kiedy ona chce slub? Jak skonczy studia, najwczesniej za 3 lata. Jakies 2 miesiace temu zaczela sie przygotowywac do rekolekcji i tak jej odbilo ze nawet za piers sie nie dala złapać... W koncu pojechala na te rekolekcje i kilka dni temu z nich do mnie po jakiejs prelekcji zadzwonila ze nie szanuje jej ciała i zrywa ze mną. Jest to moja wina, niepotrzebnie łapałem ją za cycek po 1,5 roku związku. Mogłem poczekać jeszcze z 2 lata.
N.....i - #oazaboners

Spedzilem ostatnie poltora roku z dziewczyna z oazy, do seksu...

źródło: comment_zpUrOvuVW1GU1jVwUQfMMwaCztllh0Ro.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani: nawet jeżeli trollujesz to dostajesz plusa, bo znałem podobne przypadki. Diagnoza jest łatwa do postawienia ale #!$%@?ózgoworeligijnego nie da się łatwo wyleczyć. Najgorsze że po czasie dochodzi do symptomów BCWO (brak #!$%@? w organizmie) i takie dziewczę dziczeje bez reszty, a gdy obudzi się z tego letargu to żadne prącie nie zaspokoi jej nie przeżytego odpowiednio okresu dorastania.
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani: to jest głębszy temat niż się wydaje, skrajne przypadki są bardzo smutne, część z tych wielce świętych panien dostaje po czasie takiej wścieklizny macicy, że nawet dwa członki po obu stronach przewodu pokarmowego + jeden nadziewający pieroga nie są w stanie pomóc
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani: nie wszystkie takie są. Mój znajomy, ministrant, z bardzo religijnej rodziny, praktycznie codziennie w kościele, poznał na oazie dziewczynę, jeździł do niej co tydzień. A nie dawno dowiedziałem że się z nią ożenił. Dwa miesiące po ślubie urodziła im się córka.
  • Odpowiedz
Oni chyba nie rozróżniają fizycznego poznawania partnera od walenia się jak domy w Afganistanie. Jak @zly_dzien wspomniał, to zły tryb życia dla kobiety co powoduje późniejsze #!$%@?(fizyczne i umysłowe). Idę o zakład że raz nie wytrzyma po pijaku i się puści z byle bolcem a potem ojojojo jestem dziwką płakupłaku :/ Takich przypadków było wiele i będą się nadal powtarzać.
  • Odpowiedz