Wpis z mikrobloga

Na #studbaza dołączyła do mojej grupy nowa loszka. Od kilku zajęć wydawało mi się, że zaczyna do mnie zarywać. Gdy skończyły się zajęcia wychodząc z sali położyła torbę na korytarzu przy ścianie, ponieważ chciała ubrać kurtkę. Najpierw chciała jeszcze coś włożyć do torby i gdy to robiła schyliła się i wypięła pupę. Nie wiem co mnie podkusiło, aby nie czekać tylko przejść między nią a maksymalnie otwartymi drzwiami w ciasnym korytarzu. Skończyło się na tym, że smyrnąłem ją benisem po pupie, dość mocno. Trochę zawstydzony chciałem ją przeprosić, ale niespodziewanie zostałem przez nią uprzedzony i to ona mnie przeprosiła (ʘʘ). Rozeszliśmy się każdy na swoje kolejne zajęcia a po chwili, dosłownie kilkanaście sekund po tym zdarzeniu przyszła prośba na fejsa o dodanie do znajomych. Jak myślicie #bedoseksy ? ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rozowepaski #rozowypasek #truestory #coolstory
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UltimateCraving: bo u mnie nie ma. znam - dodaję, jeśli kogoś lubię. tyle. nie dorabiam sobie do tego analogii, a już tym bardziej nie w kategoriach profitu, bo dla mnie fejsbukowe listy znajomych nie mają większego znaczenia.
  • Odpowiedz
@SScherzo: zdanie odnosnie czego? Troche bym sie zdziwik jakbym dostal w morde od kobiety, bo niechcacy ja zahaczylem podczas mijania. We wpisie nikt nie mowi o jakims celowym ocieraniu sie jak stulejarz, tylko ty sie czepiasz na sile. Ktos ci cos tlumaczy, a ty dalej brniesz w to. Gownoburza o nic
  • Odpowiedz
@cocklush: mógł powiedzieć "przepraszam" zamiast się wpieprzać z pindolem do jej tyłka albo poczekać, aż przejdzie dalej. a on się tym jeszcze chwali i podnieca, więc sama nie wiem, czy to było takie szczere niechcący. nie chce mi się dłużej dyskutować na ten temat, nie mam nic do dodania.
  • Odpowiedz
mógł powiedzieć "przepraszam" zamiast się wpieprzać z pindolem do jej tyłka albo poczekać, aż przejdzie dalej.


@SScherzo: szkoda że cie nie było na miejscu akcji bo byś go mogła znokautować za to co zrobił xDD
  • Odpowiedz