Wpis z mikrobloga

Na #studbaza dołączyła do mojej grupy nowa loszka. Od kilku zajęć wydawało mi się, że zaczyna do mnie zarywać. Gdy skończyły się zajęcia wychodząc z sali położyła torbę na korytarzu przy ścianie, ponieważ chciała ubrać kurtkę. Najpierw chciała jeszcze coś włożyć do torby i gdy to robiła schyliła się i wypięła pupę. Nie wiem co mnie podkusiło, aby nie czekać tylko przejść między nią a maksymalnie otwartymi drzwiami w ciasnym korytarzu. Skończyło się na tym, że smyrnąłem ją benisem po pupie, dość mocno. Trochę zawstydzony chciałem ją przeprosić, ale niespodziewanie zostałem przez nią uprzedzony i to ona mnie przeprosiła (ʘʘ). Rozeszliśmy się każdy na swoje kolejne zajęcia a po chwili, dosłownie kilkanaście sekund po tym zdarzeniu przyszła prośba na fejsa o dodanie do znajomych. Jak myślicie #bedoseksy ? ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rozowepaski #rozowypasek #truestory #coolstory
  • 58
@SScherzo: > Nie wiem co mnie podkusiło, aby nie czekać tylko przejść między nią a maksymalnie otwartymi drzwiami w ciasnym korytarzu. Skończyło się na tym, że smyrnąłem ją benisem po pupie, dość mocno. Trochę zawstydzony chciałem ją przeprosić

Jak można z tego wywnioskować, że to zrobiłem specjalnie ?

Chciałem ciekawie opisać całą sytuację w wypokowym stylu, więc w sumie możesz uznać, że #chwalesie :)