Wpis z mikrobloga

  • 87
Komorowski reprezentuje elektorat biedy intelektualnej. No bo jak nazwać inaczej grupę ludzi, która bez jedynie słusznej telewizji nie potrafi zrozumieć rzeczywistości. Popieranie Komorowskiego to jak przyznanie się, że jest się ograniczonym umysłowo debilem. Rozumiem, że nie wszyscy są w stanie przeprowadzić analizy przyczynowo-skutkowej, ale nie rozumieć faktów... no to już jest znaczący stopień upośledzenia. Można porównać to do sytuacji w której staramy się wytłumaczyć osobie uderzającej głową w mur, że w ten sposób go nie przebije, a ona pomimo coraz bardziej odczuwalnego bólu powtarza swoje ataki i będzie tak robić, aż nie otrzyma z rządowych mediów sygnału, aby przestać. Taki bezmyślny i bezwartościowy osobnik nie jest kandydatem do jakiegokolwiek dialogu, a jedynie możliwym źródłem badań naukowców nad skutkami medialnej lobotomii.

#komorowski #korwin #4konserwy #bekazlewactwa #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Garanaskor: Wystarczy jak powiesz dlaczego będziesz głosował na Komorowskiego. Co przekonuje Cie do głosowania na niego? Które postulaty? I powiedz czy jesteś zadowolony z jego obecnej kadencji? Jeśli tak, to czego dokonał przez te 5 lat? Pytam całkiem poważnie.
  • Odpowiedz
@h3lloya: Jestem zadowolony z kadencji . Z tego jak Go widzę, to siedzi sobie w pałacu prezydenckim, czasami przemówi na otwarciu jakiegoś muzeum, czasami spodka się z jakiś ambasadorem, a kiedy indziej wyjedzie do japonii, żeby przemówić w japońskim odpowiedniku sejmu. I mi to pasuje. Albo inaczej - nie przeszkadza. Nie liczę, że prezydent zmieni jakoś moje życie, myślę, że to zależy tylko odemnie. Raczej podoba mi się obecna sytuacja
  • Odpowiedz
@Garanaskor: No ok, czyli głosujesz na Komorowskiego tylko dlatego, że powie coś na otwarciu muzeum albo pojedzie za granicę i powie coś w obcym parlamencie? Serio? Sam wygląd i sposób mówienia?
  • Odpowiedz
Nie. Głosuje bo myśle, że Komorowski nie zrobi nic "wielkiego". Nie ma żadnego planu naprawy państwa, nie chce zrewolucjonizować ordnacji wyborczej albo budżetu. I to mi się podoba - nie widzę potrzeby takich działań.
  • Odpowiedz