Wpis z mikrobloga

  • 87
Komorowski reprezentuje elektorat biedy intelektualnej. No bo jak nazwać inaczej grupę ludzi, która bez jedynie słusznej telewizji nie potrafi zrozumieć rzeczywistości. Popieranie Komorowskiego to jak przyznanie się, że jest się ograniczonym umysłowo debilem. Rozumiem, że nie wszyscy są w stanie przeprowadzić analizy przyczynowo-skutkowej, ale nie rozumieć faktów... no to już jest znaczący stopień upośledzenia. Można porównać to do sytuacji w której staramy się wytłumaczyć osobie uderzającej głową w mur, że w ten sposób go nie przebije, a ona pomimo coraz bardziej odczuwalnego bólu powtarza swoje ataki i będzie tak robić, aż nie otrzyma z rządowych mediów sygnału, aby przestać. Taki bezmyślny i bezwartościowy osobnik nie jest kandydatem do jakiegokolwiek dialogu, a jedynie możliwym źródłem badań naukowców nad skutkami medialnej lobotomii.

#komorowski #korwin #4konserwy #bekazlewactwa #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
@h3lloya: Nie, to nie jest bieda intelektualna. Widzisz, ty zakładasz, że wyborcy Bronka celowo i perfidnie nie rozumieją co Komorowski sobą reprezentuje, a prawda jest taka, że oni o wielu sprawach zwyczajnie nie mają pojęcia - w telewizji raczej się nie mówi o krzesłach, lasach, emeryturach itp., a do korzystania z bardziej niezależnego internetu w celu znajdowania informacji o polityce nie są przyzwyczajeni, zwłaszcza starsze pokolenia. Jeśli już jednak korzystają,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Killjoy: nie wiem, którym fragmentem się posiłkowałaś, ale nigdzie nie zasugerowałem, że robią to celowo i perfidnie :) wręcz przeciwnie właśnie
  • Odpowiedz
@h3lloya: Całym swoim wywodem obrażasz ludzi z którymi się nie zgadzasz, a kwitujesz to stwierdzeniem, że nie są takie osoby partnerami do dyskusji. W takim razie jak chcesz coś zmienić? Masowymi egzekucjami? Obozami reedukacyjnymi? Jaka jest ta jedynie słuszna droga twojej "liberty"?
  • Odpowiedz
via Android
  • 8
@Fafnucek: mylisz się. Nie zgadzam się również z elektoratem np sld, a nie zaliczam ich do biedy intelektualnej, ponieważ mają swoje wartości (z którymi akurat się nie zgadzam) i nimi się kierują. Co więcej można z nimi porozmawiać o różnicach w światopoglądzie. Wyborcy PO to jednak w wiekszości kretyni, postrzegający politykę jak serial na tvnie, bo jak można głosować na człowieka, który chce niskich podatków, a później je podnosi, jak
  • Odpowiedz
@h3lloya: poniewaz na wlasne oczy widzialam inby PISU :p ba, nawet poznalam kilku partyjnych. PO to gowno, ale to co odwala PIS to jakies nieporozumienie. I nie, nie jestem zaslepiona mediami. Teraz zyje dobrze, mojej rodzina tez. Na chleb nie brakuje. Nikt na tyle nie zmieni tej Polski abym mogla co miesiac sobie ciuszki kupowac coraz to nowsze i drozsze, ale poki jestem calkiem szczesliwa to... coz? Na pewno zyje
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ilovecigarette: a co zmieniło się na lepsze, co wpłynęło na życie Twoje i Twojej rodziny, że zaczęło Wam się lepiej żyć? Bo generalnie mi też sie lepiej żyje niż 8 lat temu, ale nie widzę powiązania z rządem... wręcz przeciwnie, żyło by mi się jeszcze lepiej gdyby nie rząd...
  • Odpowiedz
@h3lloya: Wiesz na tym polega polityka. Hitler był człowiekiem roku Timesa, a potem największym wrogiem ludzkości. Stalin był sojusznikiem zachodu, a potem jego wrogiem. Masz pretensje do ludzi, że wybierają atrakcyjną i miłą politykę PO ? A czego się spodziewasz? Że wybiorą hałaśliwego radykała, który część z nich powyzywa od bydła, a pozostałym zaoferuje jakieś bliżej niesprecyzowane mżonki o wolnym rynku i niskich podatkach. Duża część z tych ludzi przeżyła
  • Odpowiedz
@calezycieglupi: Nie, nie uważam. Przypisujesz mi coś czego nie napisałem. Twierdzę za to, że zrzucanie winy na Komorowskiego/PO, to chwytliwe uproszczenie. Przez 25 lat ekipy z każdej możliwej opcji politycznej zaniedbywały ten kraj, grzebały w czym tylko się da i takie efekty mamy. Wszystko to wina (tu wstaw kogo nie lubisz), to fajna sprawa, bo jest na kim skanalizować gniew. Tylko co to daje?
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Czasem. Ale najczęściej brutalność w tej prawdy wyrażaniu zniechęca osobę, która jej poszukuje. "PO wcale nie jest takie dobre dla Polski, jak ci się wydaje" brzmi zupełnie inaczej niż "Jak możesz głosować na zdrajcuf ojczysny, #!$%@? lemingó!"
  • Odpowiedz
Komorowski reprezentuje elektorat biedy intelektualnej. No bo jak nazwać inaczej grupę ludzi, która bez jedynie słusznej telewizji nie potrafi zrozumieć rzeczywistości. Popieranie Komorowskiego to jak przyznanie się, że jest się ograniczonym umysłowo debilem. Rozumiem, że nie wszyscy są w stanie przeprowadzić analizy przyczynowo-skutkowej, ale nie rozumieć faktów... no to już jest znaczący stopień upośledzenia. Można porównać to do sytuacji w której staramy się wytłumaczyć osobie uderzającej głową w mur, że w ten
  • Odpowiedz