Wpis z mikrobloga

Mircy spod tagu #motocykle !
Chyba będę miał małą #afera z jednym sklepem motocyklowym (dość dużym). #januszebiznesu na alledrogo sprzedali mi używany, poobdzierany kask jako nowy. W rozmowie telefonicznej twierdzą, że cena sugerowała jego stan (sic!)
Zażądałem aby przysłali mi nowy kask, zgodny z opisem na aukcji. Facet (właściciel) stwierdził, że mogę sobie opisywać sprawę bo wg. niego wszystko jest ok! No #!$%@?! xD Dajcie parę plusów na odreagowania, bo nerwy mam straszne. 700pln wybuliłem.
Będę robił znalezisko wieczorem ze zdjęciami i dokładnym opisem.
Piszcie kogo zawołać ewentualnie. No i oczywiście jeżeli chcecie wiedzieć gdzie nie kupować ciuchów na moto.
#oszukujo #allegro
  • 91
  • Odpowiedz
@DeXteR25: stary, rozumiem twój ból, sam będę niedługo kupował cały komplet ciuchów, ale... No #!$%@?, nawet reklamacji nie wysłałeś i już na wypok? Na telefon nigdy nic się nie załatwia, zawsze pisemnie (mail, poczta) żeby mieć podkładkę. Sprzedawca #!$%@? połamany że wciska jakiś szrot, piszesz reklamację i podajesz tu dane sklepu, żeby nikt się nie naciął. Poprawnie napisana reklamacja zmiękcza 99% kozaczków-sprzedawców na telefon. Mi jeden próbował wmówić że reklamowałem
  • Odpowiedz
@Seraphiel: Reklamacja idzie najszybciej jak to możliwe. Dowiesz się ze znaleziska. Robię wykop bo gość bezczelnie stwierdził, że nie ma żadnego problemu i nadal będzie sprzedawał kaski w ten sposób. Cholera wie co jeszcze tak sprzedaje. Ja sobie z nim jakoś poradzę ale za oszukiwanie ludzi na sprzęcie, który ma im zapewnić bezpieczeństwo #!$%@? w dupę i wyrok w Sztumie.
  • Odpowiedz