Wpis z mikrobloga

Mircy spod tagu #motocykle !
Chyba będę miał małą #afera z jednym sklepem motocyklowym (dość dużym). #januszebiznesu na alledrogo sprzedali mi używany, poobdzierany kask jako nowy. W rozmowie telefonicznej twierdzą, że cena sugerowała jego stan (sic!)
Zażądałem aby przysłali mi nowy kask, zgodny z opisem na aukcji. Facet (właściciel) stwierdził, że mogę sobie opisywać sprawę bo wg. niego wszystko jest ok! No #!$%@?! xD Dajcie parę plusów na odreagowania, bo nerwy mam straszne. 700pln wybuliłem.
Będę robił znalezisko wieczorem ze zdjęciami i dokładnym opisem.
Piszcie kogo zawołać ewentualnie. No i oczywiście jeżeli chcecie wiedzieć gdzie nie kupować ciuchów na moto.
#oszukujo #allegro
  • 91
  • Odpowiedz
@DeXteR25: Wolaj.
Stan na aukcji byl jako nowy? Powolujesz sie na niezgodnosc towaru i masz ich w dupie. Oddadza piniondze i tyle. W opcji hard bedziesz ew. musial zlozyc pozew, ale to nie ma znaczenia bo i tak wygrasz.
  • Odpowiedz
@Stitch: Zgadza się jest to Scorpion. Świetny kask BTW. Cieszyłem się jak dziecko jak go kupiłem na aukcji. Jedną sztukę wystawili w takiej kasie. Jak otworzyłem pudło to mina zrzedła ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bigger: Dałem im możliwość wysłania mi nowego kasku bez robienia gównoburzy. Chciałem to załatwić pokojowo. Zwrot kasy tak naprawdę też niczego nie załatwia, mnie udobruchają a 10 innych znowu wydymają. Tym bardziej, że wystawiają tak kaski non-stop. Nienawidzę cwaniaków-oszustów.
  • Odpowiedz
@DeXteR25: pożałują swojej oszukańczej praktyki. Zadarli z siłą, której nic nie powstrzyma, z siłą, która doprowadzi ich do ostateczności. Niech Bóg ma ich w swojej opiece. Czekam wieczora, wołaj ;]
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@albert-penrose: @WatchYourBack: @Stitch:
Dzięki chłopacy za wsparcie. Nerwy mam takie, że najchętniej bym tłukł w nich tym kaskiem. Staram się wrócić do motocykla po przerwie bo mi się dźwignęło i choć nie mam jeszcze maszyny to powoli kompletuję sobie ubiór. I na start taki #!$%@?. A opinie mają bardzo dobre na allegro. FanPage, sklep internetowy. No rypał ich pies...( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz