Wpis z mikrobloga

@technouber: Zależy czego oczekujesz. Jedna Cię wyśmieje, dla innej będzie to atut. Stawiam, że te drugie bardziej Cię uszanują/docenią, bo dla nich będą liczyć się inne wartości, które reprezentujesz(o ile xD). PS. Jak myślisz, że będziesz przegrywem to nieuchronnie się nim staniesz. Kwestia podejścia. No i postaw sobie pytanie: czy wygrywem jest się tylko dlatego, że zaliczyło parę łatwych Karyn. Czy wygrywami są te wszystkie Karyny, które mają większy przebieg, niż
@isiowa: To co napisałaś jest tak głupie że aż śmieszne. Równie dobrze możesz napisać że ktoś kto gra codziennie w csa byłby lepszym żołnierzem niż prawdziwi żołnierze.
@Nekron: A Ty co, pewnie alwaro polskich łóżek?
Nadinterpretujesz to co napisałam. Po prostu uważam, że zbyt późny wiek inicjacji mężczyzn nie jest zły. Że mężczyźnom tak na tym zależy, być może mają większe teoretyczne aspekty uświadomione, niż tacy, którzy zaczęli wcześnie i przy których kobiety musiały udawać orgazm, że potem myśleli, że są bogami seksu.
To, że masz doświadczenie w seksie, nie znaczy, że jesteś w tym dobry :) Świadectwo
Wrzucam odpowiedzi od autora:
@p0lla: każda tak mówi, tak samo jak to że wygląd czy kasa się nie liczy ;)
@isiowa: teoria się ma często do praktyki jak świnia do siodła. Może i mam więcej wiedzy teoretycznej od łobuzów, ale za to przez 10 lat żadnej praktycznej nie zdobyłem.
@mamFAJNYnick: wiesz że myślałem o tym?
@Sudokuu: mogę kłamać (tzn. nigdy się nie przyznam na 100%, bo w tym
@technouber: zależy wszystko na jaka laske trafisz. Znam jeden przykład mojej przyjaciółki, kiedy to nie wiedziała że facet jest prawiczkiem, ale bardzo szybko się dowiedziała sama na sobie i miała niezły mindfuck. Nawet się nie musiała rozbierać co najgorsze..... Ona to przeżyła bardzo, bo inaczej by się dobrała do faceta, gdyby wiedziała wcześniej, a tak to jego pierwszy raz był dość felerny. Kurde ciężki temat
@isiowa: To skąd mają mieć tę teorię. Z książek? xD Podejrzewam że możesz zainteresować sobą tylko "teoretyków", stąd atak na facetów którzy mają jakieś doświadczenie.
@Nekron: Oh, od długiego czasu nie muszę już nikogo sobą zainteresować :) I nigdy nie miałam "niedoświadczonego". Ale Twoje myślenie jest dość płytkie na ten temat, więc chyba już nie będę się produkować, bo dalej nie rozumiesz o co mi chodzi. Ku Twojej świadomości - jest wiele różnych źródeł, skąd można czerpać wiedzę o seksie i w moim środowisku - ja sama, czy moi znajomi nadal pogłębiamy wiedzę z pewnych książek
Oh, od długiego czasu nie muszę już nikogo sobą zainteresować :)

@isiowa: Podejrzewam że od urodzenia. A na poważnie to się z Tobą zgadzam, nie produkuj się już bo tylko szkodzisz biednym stulejom którzy pomyślą że skoro zgłębili teorię to sprawdzą się od razu w praktyce.
@Nekron: Wy tutaj wszyscy pozjadaliście rozumy :D A życie weryfikuje :D No ale to kółko wzajemnego wsparcia idealne dla tfwnogf.
Kończąc, chciałam tylko życzyć @technouber powodzenia i nie załamuj się, wszystko będzie dobrze :)