Wpis z mikrobloga

@romantyk_narkoman: tak bo są jedynie dwie alternatywy: wulgarne, zacofane, tanie, nieefektywne Camaro 69 SS vs. plastikowe gównofurki ;-)

Amerykanie zrobili 4 samochody nadające się do jakiegokolwiek TOP i nie jest to Camaro. Corvetta, Mustang, Jeep i Ford F150.

Camaro, ani nie jest najszybsze, ani najładniejsze, ani najlepiej się sprzedające, ani najdłużej produkowane, ani (w przeciwieństwie do Corvette czy Mustanga) nie stworzyło swojej własnej marki handlowej. O po prostu amerykański muscle car.
  • Odpowiedz
oim zdaniem stylistyczny majstersztyk i pod tym względem ścisła czołówka


@romantyk_narkoman: stylistyczny majstersztyk polegający na tym, że zrobiono auto stylistycznie takie samo jak obowiązujący trend na rynku ;)

zl1 to typowy plastik bez duszy


@romantyk_narkoman: o czym ty mówisz? ZL1 od SS różni się zasadniczo silnikiem, dlaczego jeden jest stylistycznym majstersztykiem, a drugi jest plastikiem bez duszy? :)
J.....y - > oim zdaniem stylistyczny majstersztyk i pod tym względem ścisła czołówka
...

źródło: comment_aWP848LMqbavMGfUkehyHFIJt1SPVZHi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pogop: są dlatego daleki jestem uznać je "króla samochodów", a też nie do końca rozumiem podniecanie się osiągnięciem 300 koni z ponad 5 litrów, że to taki "prawdziwy męski silnik". To chyba jedyna dziedzina gdzie ludzie nie podniecają się osiągnięciami techniki, efektywnością, lepszymi parametrami tylko tym, że coś jest źle zrobione, za duże, za paliwożerne etc.

Jakoś np. wśród miłośników komputerów nie ma grona fascynatów przegrzewających się kart graficznych o słabej
  • Odpowiedz
@Jack_Donaghy: ja osobiście nie czaję tym jaraniem się dźwiękiem V8. No ok, brzmi spoko, ale bardziej mnie interesują konie mechaniczne niż to, jak zostały osiągnięte - dźwięk turbiny też jest spoko. Najchętniej jednak bym "słuchał" sobie Tesli z 300-400 koniami bezgłośnej mocy tankowanej po taniości.

@romantyk_narkoman: Tak więc, sorry, ale nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakoś np. wśród miłośników komputerów nie ma grona fascynatów przegrzewających się kart graficznych o słabej wydajności :)


@Jack_Donaghy: doskonałe porównanie XD
  • Odpowiedz
jaraniem się dźwiękiem V8


@pogop: ja tam rozumiem, ale umówmy się - to kwestia emocjonalna... rozumiem, że komuś może się podobać głośna, efekciarska amerykańska motoryzacja, sam uwielbiam te samochody.

Jednak nie są to królowie motoryzacji ;)
  • Odpowiedz
@Jack_Donaghy: myśląc o zl1 pomyślałem od razu o jego dzisiejszym odpowiedniku.
@BojtaS: oryginał też boski!

Wrzucając wpis miałem na myśli głównie walory wizualne, które są indywidualną kwestią każdego Mirka, nie zagłębiając się w dane techniczne, także zluzujcie poślady Mireczki :)
  • Odpowiedz
tóre są indywidualną kwestią każdego Mirka


@romantyk_narkoman: z jednej strony tak, z drugiej zaś napisałeś:

Jak lew jest królem dżungli, tak Camaro SS '69 królem samochodów. Kto ze mno, Mireczki?


więc warto się zastanowić czy jesteś zdania, że to indywidualna kwestia - czy jednak jest królem jak lew i pytasz kto się zgadza, a kto nie :)
  • Odpowiedz