Wpis z mikrobloga

@Cat0Woman: Wegetarianin nie je niczego, co było częścią ciała zwierzęcia, np. mięsa, skóry, smalcu, krwi, żelatyny (robi się ją z kości). Może jednak spożywać produkty pochodzenia zwierzęcego, które nie są żadną tkanką ciała, tzn. mleko czy jajka.

Weganizm to bardziej restrykcyjna odmiana wegetarianizmu. Weganin ("wegan" to nie jest poprawna forma), oprócz tego, że nie je tego, czego nie jedzą wegetarianie, nie je również żadnych produktów zawierających mleko lub jajka.

Pytasz, czy
Są takie osoby, nie ma tak że zostajesz wege i automatycznie się zdrowo odżywiasz, tacy ludzie przestali jeść co pochodzi od zwieżąt ale dalej mogli spozywać wege ciaska itd. czipsy, oreo i cola są wege, więc nie zaczeli się magicznie zdrowo czuć to przestali być wege. Potem tacy łażą i gadają jak to na takiej "diecie" źle się czuli i jeszcze przytyli :/
@Cat0Woman: @chapeaunoir:
He, he. Ja przez 5 lat byłem wegetarianinem, potem przez rok jadłem mięso a od 6 lat znowu nie jem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przestałem jeść mięso z, tak tutaj wyśmiewanych, powodów etycznych, potem straciłem silną wolę i trochę mi było wszystko jedno. Ale ostatecznie źle się z tym czułem i znowu zostałem wege.