Wpis z mikrobloga

1. Gdzie kupujesz organiczny surowy niefiltrowany ocet jabłkowy?
2. Gdzie kupujesz sól morską / himalajską?
3. Gdzie jęczmień taki jak to? (by alkalizować organizm)
4. Gdzie i jakie probiotyki polecasz? Porządne coś jak to ale nie takie drogie.
5. Gdzie i jakie i czy to ma sens, enzymy trawienne coś takiego?

#zdrowie #dieta #jedzenie #pytanie #suplementy #jablko #ocet #sol #probiotyki #enzymy #jeczmien #gotujzwykopem

#vegan #vegetarian #weganizm #weganie #wegetarianie #wegetarianizm
  • 8
@Greenafik: sklep za zdrową albo rossman, 11-13zł za 750ml i masz dobry ocet. Dobre probiotyki ma Jarrow Formulas, a na trawienie polecam kwas solny, konkretnie ten: http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Betaine-HCl-Pepsin-Gentian-Bitters-360-Capsules/54347 lub wychodzący drożej [i wcale nie lepiej], za to dostępny na allegro z Now Foods.
Jak chcesz alkalizować organizm [nie wierz w bzdury], to ustaw warzywa za podstawę każdego posiłku i problem z głowy.
@Naczelny_Urzednik_RP: Pytam się o sklepy internetowe, ich jest steki, nie chce sam trafić na byle jaki, czy ktoś kupuje te produkty i ma dobre doświadczeniem z jakimś konkretnym sklepem, bo niczego z tych rzeczy nie mogę znaleźć w okolicy :( Oraz żadnych z tych rzeczy jeszcze nie kupowałem, więc szukam jakiego producenta jest polecane, jakiego omijać itp.

Ale macie problem z tymi tagami, nie każdy obserwuje wszystkie, a bardzo zależy mi