Wpis z mikrobloga

#truestory #bekazpodludzi #afera #patologiazewsi #stulejacontent

Wołam też @Lim3:

Odnośnie najnowszej afery #!$%@? stulejarze hurr durr eksperci, hurr durr jakie puszczalko, hurr dur zabijajo swieczki.

http://www.wykop.pl/wpis/11644929/w-nawiazaniu-do-afera-wrzucam-z-zaslonietymi-danym/

Sytuacja wyglada tak, ze stuleja ktora ciagle motzno podbijala do Agi dostawala zlewe (ona ma kogos) i tak raz za razem. Biedna stuleje wlamala sie na konto i pisala ze swojego konta jak Agi tworzac takie kwiatki. Nastepnie gosc pousuwal rozmowy i zablokowal konto. Reszte wrzucil w net.

Obecnie dziewczyna byla na policji zlozyc zawiadomienie i sprawa jest w toku.

Swieczki sa efektem.... "owczego pedu"

Hurr Durr macie swoje #gownoburza
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lim3: serio uwazam, ze tacy ludzie jak ty sa rakiem tego serwisu. krecenie gownoburz na mamuski co 15 minut, nieustanne boldupienie na laski. wiem, ze i tak tego nie zaczaisz, ale moze ludzie sie zastanowia po co plusuja twoje wpisy
  • Odpowiedz
@Lim3: mam cie na czarnolisto, ale i tak widuje twoje #!$%@? watki w goracych albo linkowane przez innych. wiem, ze ciezko sie bylo domyslic, skoro twoja granica jest zaledwie 3. ;] pomijajac to, ze, niestety, inni ci odpowiadaja, wiec widze rozczlonkowane watki.

no ale spoko, pisalem o tym, ze rozpetalas gownoburze kosztem jakiejs 17-letniej gowniary, swietnie sie bawilas, istnieje szansa, ze sie zabila, nie czujesz sie winna, a ty znowu
  • Odpowiedz
@voswetchAi: Zwyczajnie nie znam się na zasadach wykopu na tyle, nie mam nikogo na czarnej liście i nie do końca wiem jak to działa ;)
Ja rozpętałam? Dobre sobie.
Co do samych świeczek ciężko się było nie domyślić, że to fejk skoro wszystkie tego typu posty były publiczne.

Co do samej Twojej niechęci co do mojej osoby - nic Ci na to nie poradzę, gdybym mogła zrobiłabym się dla Ciebie
  • Odpowiedz
@pizza_z_pieczarkami: Nie z tego co ktoś kto ją zna mówi.

Dobrze żeś napisał, bo miałam Ci odpisać w Twoim poście, ale czarnolisto i nie mogłam. Nie rób żadnej operacji, bo to nie wygląda źle a operacja może się nie udać i wtedy będziesz miał dopiero problem :<
  • Odpowiedz
@Lim3: już odblokowałem. wczoraj dodałem na cały dzień bo już miałem dosyć tych fejsbukowych screenów a nie chciałem całych tagów czarnolistować. a zabieg, mimo że jest dość inwazyjny, może być ponowiony jeśli mi coś skopią. bardziej obawiałbym się tego, że nie wiem do końca jakby ta szczęka wyglądała. a nuż okazałoby się, że wygląda gorzej niż teraz. Myślałem o jakiejś symulacji 3D...
  • Odpowiedz
@pizza_z_pieczarkami: Symulacja 3D nic Ci nie da Cumplu, bo wystarczy, że podczas operacji coś pójdzie inaczej niż planowali, wygląd wtedy ju inny i już masz #!$%@?ą szczękę na długie, długie lata. Okej, poprawią w razie czego, ale pomyśl ile się nacierpisz, #!$%@?, poza tym blizny i te sprawy.
Ja bym się zastanawiała gdyby to źle wyglądało, ale gdybyś nie zwrócił na to uwagi w swoim poście to ja bym nawet
  • Odpowiedz