Wpis z mikrobloga

Trochę beka z ludzi, którzy hejtują najnowszego Samsunga S6 za brak wymiennej pamięci i wyjmowanej baterii.

Jaki jest sens wyjmować baterię w czasach kiedy tak czy inaczej baterię w smartfonie trzeba ładować codziennie, a telefon służy użytkownikowi najczęściej lekko ponad rok? No właśnie, żaden. Ile razy i w jakim to konkretnie celu wyjmowaliście baterię w swoich smartfonach? ;)

Co do braku slotu SD: pamięci wewnętrznej jest- min. 32 GB, max 128 GB. Serio ktoś potrafi zawalić telefon 128GB danych? A jeśli tak, to fakt, lipa.

Ekran - rewelacja. Wygięty po bokach wyświetlacz wygląda kosmicznie. Zastanawia tylko fakt czy to ulepszanie ekranu nie wpłynie za bardzo na dość zwykłą baterię. No i jeszcze ten szklany tył - w Sony Z wygląda to fajnie, ale praktyczne to to nie jest, zobaczymy jak będzie z Samsungiem.

Tylko zostawiam tu swoją opinię bo nie jestem użytkownikiem Samsunga, a Sony serii Z (zaznaczam ze względu na podobną sytuację z baterią i tylnym panelem).

#samsung #samsunggalaxy #technologia #smartfon #oswiadczenie
Pobierz nodikv - Trochę beka z ludzi, którzy hejtują najnowszego Samsunga S6 za brak wymienne...
źródło: comment_MzgyRQbgjwjn17JxmaWS1Gt9gBc6NnFN.jpg
  • 120
@Angel_of_death: Potrafię używać kilkudziesięciu aplikacji naraz w Z1 w nigdy mi się ten telefon nie zaciął. Myślę, że telefony z tej półki raczej nie mają tego w zwyczaju.
@rdy: Tu się zgadzam. Wydajnośc baterii to główny minus S6
@FilozofujacaCalka: No ale ta 'wojna' to głupota. Przecież to kwestia systemu głównie.Poza tymajfon jest mega streylny i to raczej wkurza ludzi. Nie ma nic uniwersalnego co pasuje do każdego modelu telefonu
@rysi3k_: Coś chyba pomyliłeś :D nie to okno

@polik95: Pewnie, to spoko opcja. Chociaż mi się S5 nie podoba, wiec ja np będę rozważał nad kupieniem S4 jako 2telefon bo to moim zdaniem najlepszy telefon z serii S.
@nodikv: Prosze bardzo jak głupi są ludzie :D

baterię w smartfonie trzeba ładować codziennie

ŁOOOO nieźle czyli według ciebie lepiej nie dawać producentom baterii możliwości stworzenia baterii która wytrzymuje dłużej i można popracować z telefonem dłużej bo nie... ?
Slot karty w celu np. uratowania danych czy robienia kopii przy pracy mobilnej np. w terenie to też głupota?

Ja #!$%@? wiedze ludzie już nie potrafią używać mózgów, Zaraz zaczną mówić że
@nodikv: zdechnie bateria - jesteś w dupie i telefon leci do serwisu - zostajesz bez narzędzia pracy. Zdechnie płyta główna, pamięć nand, rozjedziesz telefon samochodem albo stanie się cokolwiek innego co uniemożliwi uruchomienie telefonu - tracisz dane które mógłbyś mieć bezpiecznie na karcie microSD a których akurat nie masz backupu. Do tego S6 nie jest wodoszczelny. Wymiana S5 na S6 jest pozbawiona jakiegokolwiek sensu.