Wpis z mikrobloga

#nocnazmiana i #atencyjnyrozowypasek
Tym razem bez pokazywania żelastwa w mordzie to może i gównoburzę ominę. Anyways doczekałam się koloru białego, niszcząc przy tym bardzo swoje #wlosy ale mnie się podoba i tak ma być. Włosy nie cukier, odrosno.
("hurr durr tylko naturalne kolory! Farbujesz na kolory, które Tobie sie podobają, a mi nie! Jak tak można!")
PonySlaystation - #nocnazmiana i #atencyjnyrozowypasek
Tym razem bez pokazywania żela...

źródło: comment_0aK5adWZ4s7Xx4VDBCNSIwP1YWvBfD8f.jpg

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PonySlaystation: szacun za dojście do naprawdę ładnego odcienia. Nie mowie juz o tym że są białe bo to kontrowersyjne. Co się komu podoba. Ale osiągnęłas ładny odcień. Często dziewczyny które usiłują zmienić kolor na biały dochodzą do żółto-szaro-siwego gowna na głowie.
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: piękne są <3 chcę mieć taki kolor na końcówkach, żeby mieć czarno-srebrno-białe ombre :) tylko nie wiem, czym to ładnie rozjaśnić, zawsze wychodzą mi żółte tony, próbuję je zwalczać płukankami, ale wtedy włosy są jak siano... doradź mi jakieś rozjaśniacze na cienkie i słabe włosy (ile już one na sobie kolorów miały to ja nawet nie...) :)
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: Mi się niestandardowe kolory podobają zawsze :) Ładnie wygląda, zwłaszcza z kokardką :)

A co do włosów - polecam olejowanie jak są trochę zniszczone przez takie zabiegi, oleje>maski>zwykłe odżywki :D

I też bym chciała mieć bladą cerę, z natury niby nawet jasną mam, ale mam też płytko unaczynioną i przy każdej możliwej okazji robią mi się duże rumieńce ;_;
  • Odpowiedz
@rybak17: Jakbym miala możliwość to nawet I będac na bezludnej wyspie bym pofarbowała. A z tagiem logika różowych pasków niestety tu nie trafiłeś :)
@pani_koralgol dzięki piękne, większość jest biała a reszta srebrna ;)
@logan00 nie wyglądam :)
@sejwjor nie rozjaśniaj ich samymi rozjaśniaczami. Rób im za to kąpiele rozjaśniające (polecam iść do dobrego salonu w mieście, zależy gdzie mieszkasz, studio Karolla w Poznaniu robi cudowne kąpiele
  • Odpowiedz
@rybak17: niezupełnie. ja na przykład jak siedzę sama w domu to mogę nie myć głowy trzy dni. bo mi się nie chce, skoro i tak nikt nie zobaczy na przykład. ale jednak jak sobie umyję i dalej siedzę w domu, to się lepiej czuję. tak sama dla siebie. nie wszystko kręci się wokół cudzej opinii i poklasku innych. w wyglądzie akurat priorytetem jest to, żeby samemu z siebie być zadowolonym.
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: dziękuję! :) mam jeden bardzo dobry salon u siebie w mieście, ale jak będę w kwietniu w Poznaniu to zajdę do Karolli, skoro polecasz :) tak marzę o tym czarno-białym ombre już od listopada, chyba czas zacząć robić coś bardziej konkretnego w tym kierunku :P
  • Odpowiedz