Wpis z mikrobloga

#nocnazmiana i #atencyjnyrozowypasek
Tym razem bez pokazywania żelastwa w mordzie to może i gównoburzę ominę. Anyways doczekałam się koloru białego, niszcząc przy tym bardzo swoje #wlosy ale mnie się podoba i tak ma być. Włosy nie cukier, odrosno.
("hurr durr tylko naturalne kolory! Farbujesz na kolory, które Tobie sie podobają, a mi nie! Jak tak można!")
PonySlaystation - #nocnazmiana i #atencyjnyrozowypasek
Tym razem bez pokazywania żela...

źródło: comment_0aK5adWZ4s7Xx4VDBCNSIwP1YWvBfD8f.jpg

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NACZELNIK_URZEDU_SKARBOWEGO: nie :) 2 kąpiele rozjaśniające a po nich rozjaśniacz. To nie jest hardkor :) największy hardkor przeżyły 3 lata temu jak z farbowanych na czarno przeszłam na platynowy blond. Ale gumy nie doświadczyłam (chociaż niezłą miałam panikę przed wizytą bo dotychczas moimi włosami opiekował się jeden stylista, a tym razem musiałam je oddać w zupełnie obce ręce)
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: Już miałem hejtować, a to jakiś pasek co wrzuca ładne rysunki. No to ok. Dajesz od siebie ładne rzeczy na wypok to proszę. Oto Twoja atencja. Nie wydaj na głupoty.
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: ja też jestem blada, tzn robię się na bladą bo gardzę opalenizną. Niestety moja cera nie należy do naturalnie jasnych, dlatego mam teraz brzydkie różowawe lub sine przebarwienia, a do tego też naczynkową cerę ;_; A tak bardzo chciałabym mieć białe włosy, ale one pasują tylko do porcelanowej, jasnej cery.
  • Odpowiedz
@homo_superior: ja również gardzę opalenizną, a w moim mieście to chyba opalenizna jest obowiązkowa u kobiet bo same tapety widzę :D
Jak ja miałam duże problemy z przebarwieniami na buzi (ze stresu) to używałam takiego kremu z La Roche Posay. Obczaj bo to bardzo dobra linia, może coś dla ciebie będzie :)
Ja za czasów gimbazy i wczesnej licbazy bardzo się cieszyłam jasną cerą, podkreślałam ją nawet białym pudrem ze
  • Odpowiedz
@czekoxada: część z nich jest AMELINIUM bo nie polemaję :(
Część z nich jest srebrnawa bo pozbywałam się turkusu i w niektórych miejscach są szare a w większości białe, tak już włosy złapały. Miałam rok temu szaro srebrne, dwa tony ciemniejsze od tego co mam teraz i chyba bardziej wolę to co mam teraz :(
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: A to chyba że, mi się zawsze takowe marzyły dlatego tak dociekam :) niestety nie pozwoliłabym sobie na takie farbowanie, bo ewidentnie nie pasowałby mi taki efekt. Także gratuluję koloru i oby długo się utrzymywał, pozdrawiam!
  • Odpowiedz