Wpis z mikrobloga

#nocnazmiana i #atencyjnyrozowypasek
Tym razem bez pokazywania żelastwa w mordzie to może i gównoburzę ominę. Anyways doczekałam się koloru białego, niszcząc przy tym bardzo swoje #wlosy ale mnie się podoba i tak ma być. Włosy nie cukier, odrosno.
("hurr durr tylko naturalne kolory! Farbujesz na kolory, które Tobie sie podobają, a mi nie! Jak tak można!")
PonySlaystation - #nocnazmiana i #atencyjnyrozowypasek
Tym razem bez pokazywania żela...

źródło: comment_0aK5adWZ4s7Xx4VDBCNSIwP1YWvBfD8f.jpg

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@taki_life: no i super. :) ja tobie powiem, że tak jak je już od paru lat niszczę, tak bardzo żałuję tych głupich pierwszych lat farbowania na czarno. Straciłam połowę oryginalnej objętości włosów przez te zabiegi. To co mam teraz mi się podoba i już nie planuję zmian, chyba że po paru latach wydorośleję jak to @jombsik napisał i zejdę do zwykłego honey blonde. :) każdy zabieg z użyciem rozjaśniacza,
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: Odrosty co 3 miesiące powiadasz? Kiedyś z nudów strzeliłam sobie pasemka brązowe i ciemny blond, było super przez pierwsze dwa tygodnie, włosy rosną mi bardzo szybko, miałam magiczny biały pasek na środku głowy niczym skunks, skutecznie mnie to wyleczyło z jakiejkolwiek koloryzacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sniezkaberka: staram sie miec conajmniej 3 miesiące przerwy miedzy rozjasnianiem wiec co 3 miesiące. Wtedy odrost jest spory ale nie na tyle be stwarzać problemy w salonie :)
Pjona za szybko rosnące włosy. :D prawda że to dziwnie wygląda jak odrosty sa znacznie jaśniejsze od reszty :)
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: Bardzo często kobiety pytają mnie jak uzyskać taki kolor, kiedy słyszą,że jest naturalny chyba mi nie wierzą. Raz nawet zostałam wyzwana od chamów, bo co mi zależy podzielić się wiedzą o zabiegach rozjaśniających, padłam. Chyba dość ciężko jest uzyskać efekt takiej bieli jak moje włosy, fryzjerki nie raz mówiły mi, że próbowały i nic z tego. Z wierzchu mam czystą biel a od spodu popielate wpadające w lekkie cappucino,
  • Odpowiedz