Wpis z mikrobloga

Typujcie swoją 11tke która ma wybiec przeciwko Irlandii bo mamy wiele zagadek, wiekszosc niestety nie spowodowana kleską urodzaju. Zapodam nazwiska które wedlug mnie powinny sie liczyc, kolejnosc nie jest przypadkowa.
Bramka: Fabianski, Boruc, Szczesny
Lewa Obrona: Wawrzyniak, Broź, Sadlok
Prawa Obrona: Olkowski, Broź, Kędziora
Środek Obrony: Glik, Wasilewski, Szukała, Głowacki, Komorowski
Defensywna Pomoc: Krychowiak, Linetty, Jodłowiec
Ofensywna Pomoc : Mila, Murawski, Mierzejewski, Gajos
Lewe Skrzydło: Rybus, Sz.Pawłowski, Peszko
Prawe Skrzydło: Błaszczykowski, Grosicki, Sobota, Wszołek
Napad: Lewandowski, Milik, Teodorczyk, Robak

#pilkanozna #mecz #sport #reprezentacja
  • 17
@Soultronik: Nagle Fabiański by wybiegł? Rozumiem, że dobra forma, ale stawiam, że wybiorą jednak kogoś ze starej dwójki - Czezny, Boruk.

Szukała pewnie tez będzie wybrany, bo skoro ich zgrywali tyle czasu, to też nie będą nic zmieniać, mimo, że poszedł do bieda klubu (bynajmniej nie chodzi mi tutaj jednak o pieniądze, a o poziom gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Na prawą oczywiście Olkowski (klasę wyżej
@Soultronik: Dawno go nie widziałem, ale to typowy środkowy pomocnik raczej z walorami defensywnymi niż ofensywnymi. W każdym razie reprezentacji już kompletnie niepotrzebny, są Krychowiak, Jodłowiec, jest Linetty. Nie ma sensu kombinować, zwłaszcza, że Murawski w przeciwieńśtwie do Mili to typowy solidniak, który pewnego poziomu nigdy nie przeskoczył. A Mila jakieś tam momenciki w trakcie kariery miał.
@rooger: no podalem jego zalety: doswiadczenie, uniwersalnosc i dobra forma. Przeciez nie jest powiedziane ze wybiegnie ofensywny pomocnik (Mila - ktory mam nadzieje nabierze wigoru bo gra na razie przecietnie).
@Soultronik: 33 lata stary -.- to, że Mila odpalił nie oznacza, że mamy teraz sprawdzać każdego 30+, czy nie da kolejnych zwycięstw, może jeszcze Kryszałowicza i Żurawskiego powołać?