Wpis z mikrobloga

Male #rozdajo dla ludzi z #epapieros #epapierosy #mojliquid

Wsrod plusujacych jutro (piatek) o godzinie 21 wylosuje 3 osoby, ktorym wysle 2 lub 3 10ml butelki liquidow robionych przeze mnie. Jesli nie jestes uzytkownikiem epapierosow nie ma co plusowac, bo jesli wylosuje kogos, kogo nie kojarze spod tagu poprosze o zdjecie epapierosa ze swoim nickiem.

  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@beer_man: mój pierwszy to był właśnie ten w kształcie papierosa ... miało mniejsze zastosowanie niż guma do żucia o tym wyglądzie (#gimbynieznajo :D) . Potem długopis, ale też był taki se. Bardzo daleko mu było do dzisiejszych :)

potem przerwa aż moja mama sobie kupiła jakiś w miarę nowszej generacji i uznałem, że to to można buchać. Kupiłem (miałem trochę lepszego wcześniej, ale zgubiłem), więc obecnie mam to
  • Odpowiedz
@npsr: Wiesz, to też zależy z jakiego powodu to palisz, u mnie sprawa wyglądała tak, że 10 lat jarałem paczkę dziennie zwykłych petów, o zdrowie jakoś szczególnie nie dbam, ale tamte mają to do siebie, że śmierdzą strasznie (dopiero po przesiadce na epeta odczułem jak bardzo) tak więc to jest jeden z plusów, kondycja również się nieco poprawia, w każdym razie ja to zauważyłem. No i już nie mówiąc o
  • Odpowiedz
@beer_man: chciałem się przesiąść, bo fajne, bo tańsze, bo zdrowsze, bo właśnie nie capi itepe itede. Ale nie umiem się tym napalić a jak paliłem tylko e faja to się skończyło takim uzależnieniem od nikotyny, że musiałem 3 paczki dziennie analogów walić po powrocie.

A teraz znalazłem chyba mój złoty środek: w pracy co godzinę przerwa na "świeżym" powietrzu a w domu raczej e faja dla przyjemności no i żeby
  • Odpowiedz
@npsr: z 3 paczkami to chyba mocno przesadzasz, tyle to palą nałogowi palacze po 30 latach palenia. Ale serio, jak coś Ci nie będzie pasować to kup lepszy sprzęt i nie wracaj do śmierdzieli
  • Odpowiedz
@beer_man: 3 paczki paliłem po pierwszej (dwumiesięcznej) przesiadce na e-faja, którego po prostu kopciłem non stop, bo jednak to nie wygląda jak z fajką, którą gasisz a jak odpalisz to musisz raczej wypalić całą :)

No i w sumie palę ~15 lat :) Ale wróciłem potem szybko do normy jednej paczki dziennie :)
  • Odpowiedz