Wpis z mikrobloga

@npsr: W rodzinie atomizerów RBA, wyróżniamy urządzenia posiadające baniak/tank(RTA) i nie posiadające baniaka/tanka (RDA). Polega to na tym, że polewasz sobie grzałkę samemu bezpośrednio przed paleniem. Ilość buchów zależy od sprzętu i od setupu/grzałki.
@MrGreeneye: póki co czekam na wypłatę ;D ten jest pożyczony na próbę od matki mojego różowego - nigdy nie używany, bo nie paliła, a ze mną już jest miesiąc :D Dorwałem baze i mam 2 aromaty, 1 atmosa - limonka a drugi jakiś no name z edymu bubblegum - guma jest męcząca po częstym paleniu, ale limonka ciśnie hardo ;D
@GaHee: no tyle to ja wiem, ale zawsze jak już to czuję to mam stres. Pewnie przez te z pierwszej fali, gdzie grzałki paliły się dla sportu :)
@wzr1one: Nie taka czarna magia, jak bedziesz potrzebowal pomocy to zawsze ja albo ktos inny z tagu ci pomoze. Na tych bardziej zaawansowanych wcale nie trzeba tak co chwile zalewac (atomizery mieszcza okolo 4ml), a smak jak i chmura jest duzo lepsza :). No i nadal mozna palic non stop, po prostu liquidy o mniejszej zawartosci nikotyny.
@MrGreeneye: Ponad 100 obserwujących można wystąpić do modów o jakieś logo :) W sumie Ty i dreaper najbardziej chyba ogarnięci w temacie, ale ostrzeżenie które @Lanc dodał też warto by wrzucić, z tym, że ja się na grafice znam jak Ty na balecie mongolskim zapewne