Wpis z mikrobloga

Male #rozdajo dla ludzi z #epapieros #epapierosy #mojliquid

Wsrod plusujacych jutro (piatek) o godzinie 21 wylosuje 3 osoby, ktorym wysle 2 lub 3 10ml butelki liquidow robionych przeze mnie. Jesli nie jestes uzytkownikiem epapierosow nie ma co plusowac, bo jesli wylosuje kogos, kogo nie kojarze spod tagu poprosze o zdjecie epapierosa ze swoim nickiem.

  • 159
  • Odpowiedz
@MrGreeneye: Ja niestety przespałem ostatnie dwa lata z epapierosami. Paliłem analogi. Teraz dopiero wszedłem na isticka 30w + nautilus mini. Nawet nie wiem jakie liquidy są dobre :P
  • Odpowiedz
  • 0
@lazer: jakie masz? Od Blue Mist? Jak coś to na przyszłość polecam aromat od atmos lab o tym samym smaku. Lq wychodzi lepszy niż blue mistowe tea lemon.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lanc: tak, bm
właśnie niedawno mój rozowy nakupowal sobie tych aromatow i baze i w sumie przekonuje się coraz bardziej żeby też samemu zacząć się bawić w chemika bo wychodzi taniej i smak też jest ok, poza tym fajnie można sobie regulować natężenie smaku
  • Odpowiedz
  • 1
@lazer: wychodzi mega taniej i w porównaniu do kupnych oprócz bazy możesz sobie też regulować proporcje VG i PG ;) 10 ml z aromatem extreme flavors wychodzi w przedziale 1,5-2,5 zł (w zależności od ilości nikotyny).
  • Odpowiedz