Wpis z mikrobloga

Boże, jak mnie śmieszą stulejarne przegrywy które myślą, że jak dziewczyna się z nimi koleguje/przyjaźni to odrazu z tego będzie romans i dupczenie nonstop. Omójboże, jaki dramat, moja przyjaciółka nie jest mną zainteresowana! Jak ułomnym emocjonalnie i uczuciowo trzeba być, żeby żalić się całemu światu, że wasza przyjaciółka nie chce wam wskoczyć na #!$%@?. To, że się z wami kolegujemy, chodzimy z wami do kina i na pizzę, czy nawet na głupi spacer, nie oznacza, że jesteście dla nas atrakcyjni i pociągający fizycznie. Nie każda kobieta która was lubi będzie was kochać. #stulejarnosc #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #friendzone
  • 99
  • Odpowiedz
@SuperPunia: Ale za to Wasze reakcje też są boskie, nie powiem.

Przypadek 1
Chciałem się z jedną tylko "zakumplować", mieć z kim pogadać na uczelni, jak koledzy akurat gdzieś wybędą, mieć jakikolwiek kontakt z płcią przeciwną. Jak już wiedziała, że ponad "kumplowanie się" niczego więcej nie będzie, to ze smutku postanowiła, że się da dupczyć Niemcom pomiędzy zbieraniem truskawek w wakacje, czym raczyła się pochwalić...
Przypadek 2
Wiedziała pewna dziewoja, żem nieśmiały, żem raczej dość upośledzony w kontaktach z płcią piękną. Ale nie, kurde, trzecie "spotkanie", muszę ją przelizać i przeruchać. Nie chciałem, no ledwo poznana dziewczyna, po 2 "imprezach", rozmowy łącznie na pełne 4 godziny, niczego o niej nie wiem, a tu już ona so in love... Ponoć później przetegowała się z jakimś 15 lat starszym... Cóż, mogła mieć pierwszy raz ze mną, po winiaczu na rozwalonym łóżku, nie chciałem, wybrała 30-parolatka, możliwe że ze względu na jego doświadczenie, w
  • Odpowiedz
@SuperPunia: o muj borze czy Ty wlaśnie powiedziałaś, żeby faceci rozmawiali z koleżankami "o uczuciach", to dopiero #!$%@?. Kobiety dają jasne sygnały? koń by się uśmiał, najjaśniejszym sygnałem jest foch a i tak nie ogarnie o co, dlaczego i co się w ogóle dzieje. Poza tym kobiety to straszne małpy, nie dziwię im się, że nie chcą od razu wykładać kawy na ławę jak potem taka karynka zamiast sebixowi powiedzieć
  • Odpowiedz
@SuperPunia: a nie, po prostu się spociłam xD

@cienki137: to Ty nie wiesz, że broes before hoes? Dziewczyna na saksach postanowiła uprawiać też seksy, to takie złe? Ja #!$%@?, z jednej strony chcecie dziewicy, która będzie chciała się pieprzyć tylko z Wami, ale w sumie to jak chce się pieprzyć to też źle, bo szmacisko i w ogóle. Masz problemy ze sobą i oczekujesz, że wszyscy się do
  • Odpowiedz
@Dziobaczka: Jak mi się ktoś podoba to wiadomo, że nie lecę z wywieszonym jęzorem i nie planuję zaraz ślubu i dzieci. Jeżeli dana osoba mi się podoba i uznaję, że znam ją wystarczająco dobrze to uderzam, proste.
  • Odpowiedz
@flejwaflejwaplejapleja: Informowałem, że nie chcę. Czy kurde każdy facet to musi się chcieć pieprzyć, kiedy Wam to pasuje? A jak odmawia to "PAJAC".
No i oczywiście, dostosowanie się do mojego "widzimisię", bo to kurna teraz takie dziwne, że facet jak ma okazję, to z niej nie skorzysta, nie?

@SuperPunia: Prawda to. Dodam jeszcze jedno.
Otóż po kolejnej mojej zrąbanej miłości, powodującej u mnie totalny burdel psychiczny, postanowiłem zrobić
  • Odpowiedz
@SuperPunia: Donk ma rację. A z Twoim przyjacielem coś nie ten teges. Żaden normalny chłopina nie chodzi do kina z dziewczyną dla zabicia czasu (lol). Bo i jaki w tym biznes? Można wyjść w większym gronie i wtedy wszystko klarowne, że chodzi o rozrywkę.
  • Odpowiedz